reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Smerfeta ja uwielbiam mam nawet swoje 20 hektarów :) tylko zapach nie za fajny :/ szczególnie teraz, śmierdzi chlopskimi skarpetkami :) a kwitł prawie 3 tygodnie
 
reklama
Specjalnie dla Smerfety
 

Załączniki

  • 1404070172380.jpg
    1404070172380.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 35
Oj Milena dzięki tylko nie wiem czemu ale niektórych zdjęć nie widzę na telefonie :-( no i tych nie widzę :-( ale jak wrócę do domu to na pewno cofnę się do dzisiejszego dnia i sprawdze co pięknego wstawiłaś na naszym wątku :-)
 
Dziewczyny, pozdrawiam Was z wsi spokojnie , wsi wesolej - domu rodzinnego, w którym spędzam początek wakacji! Odpoczywam!;) Weekend we Wro bardzo udany - wszystkim forumowiczkom tam mieszkającym zazdroszcze! Czytam Was z Tel i sie nadziwić nie mogę, ile tego namnozylyscie od pt;) kciuki niezmiennie zaciśnięte za wszystkie! Usciski- profesorka ma wakacje :)
 
Ostatnia edycja:
:-)Ladybea, cenzurki rozdane,ale Ciebie warunkowo przepuscimy- na pewno masz wiele innych dobrych umiejętności :)
Smerfeta, teraz doczytalam o histero- to dzis? Trzymaj się dzielnie i tylko pozytywnych wiesci!
Yoanno, skoro jest pierwszy zabek i to Ty go wypatrzylas (?), to maz ma teraz obowiązek kupić Ci sukienkę - taki wsiowy zabobon, ale fajny, nie
 
Dzień dobry :-)
Kasik nie śpi po nocach, bo czyta książki, a ja nie śpię po nocach, bo je pisze;)
Nie nie ;) spokojnie, zeby pisać to trzeba miec cos do powiedzenia, opowiedzenia,przekazania...a ja nie mam nic niestety:(
Smerfeto to kciuki, żebyś sie nie strachala oraz specjalne kciuki, zeby wielki pan psor nie chciał Ci wody z mózgu zrobic...
Swoja droga czy mieliście taka felerną Ibize czy taki urok tych samochodów? Troche jednak przesadna destrukcja jak na jedno małe autko:no:
Ja to kocham wszystkie pola chyba...
Ale faktycznie w Polsce to mamy najpiękniejszy rzepak chyba, bo intensywny kolorystycznie i jak juz pole to zazwyczaj spore.
Ale mamy tez piękne pola czosnkowe, widziałam niestety tylko z daleka.
Slonecznikowe tez niezłe,moje ukochane makowe. Pola lnu( tak to sie nazywa?)Na wszystkich tych grzadkach zawsze M mnie usadzał do zdjecia, a ja teraz to samo czynie z Kiciusiem.
Swoja droga Mileno właścicielko jak wyglada proces obróbki żółtych kwiatków, zeby były żółtym płynem zakorkowanym w butelce? Ciekawa jestem.
Poza tym niezmiernie mnie urzekają lany zbóż, taka sie czuje wtedy słowiańska;)

Yoanno gratuluje zebiszcza, ja tez jak Anika pisała słyszałam o tym obyczaju sukienkowym. Mam wiec nadzieje, ze to Twoja znajda;)
Zabawki dziecięce to tez temat rzeka. Mojego dziecka ulubiona zabawka jest...gazeta. Pół godziny z głowy...gniecie,szarpie,rwie. Pilnuje, zeby nie ładował tego do buzi, bo farba drukarska, ale niestety kiedyś przylapalam Go jak całował wielce szanownego prezesa Kaczyńskiego w usta i powiedziałam DOŚĆ. A myslalam, ze jak był juz na swoich pierwszych wyborach to ma lepiej poukładane...
No i przeczytałam ile Szymonek wazy, wiec znowu do łba mi poszło:( Moja waga piorkowa, nie wazy nawet 5 kg, do tego dopiero teraz przeszłam na pieluchy 2.
Cos jeszcze chciałam napisać, ale sklerozis multiplex sie odezwała...
 
reklama
Pole. Po kwiatach lataja pszczoly zbieraja miód i przy okazji je zapylaja. Nastepnie kwiaty przekwitaja i zawiazują sie tak zwane łuszczyny (jakby kłosy)w ktorych robia się male ziarenka najpierw zielone gdy sa dojrzale robia się czarne. Przewaznie w drugim tygodniu lipca kosi sie go kombajnem. My sprzedajemy a później te ziarenka trafiają do jakieś tloczarni i są tam "wyciskane":) i w sumie z jednego pół produktu mamy dwa. Miodzik i olej.
 
Do góry