reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole....wow...byłaś tam!!ale super!!!...a która ksiązka najbardziej ci sie spodobała..???
Ja ,przeczytałam,SYRENKE,FABRYKANTKE ANIOŁKÓW,LATARNIKA,KSIĘNICZKĘ Z LODU.....teraz czytam KAMIENIARZA...Kmi wszystkie dotychczasowe bardzo sie podobały...ale Syrenka jakośc szcególnie.......
Pole,a co z Kiciusiem??????
 
reklama
Kasica Syrenka tez mi sie podobała i Kamieniarz, ktorego czytasz obecnie. Ale nie czytasz tak jak seria? Zycie głównej bohaterki spaja te wszystkie części.
Natomiast nie kupuj takiej małej książeczki, opowiadania. Wyrzucone pieniadze.
Wstawie Ci jakies zdjecie z Fjalbaki, tak na chwile, bo uroczo tam było.

Kicius ma asymetrię ulozeniowa, niewielka, ale ma. Oczywiscie pediatra niczego nie zauważyła i uznała, ze przesadzam i sie doszukuje.
Ale tak długo meczylam ja aż dostałam skierowanie do specjalisty.
I taki wynik juz od kompetentnej osoby, ze rehabilitacja raz w tygodniu.
Poza tym cały czas mówiłam, ze ma asymetrię głowy, jedno oczko mniejsze itd
Dwie lekarki mówiły, ze nie widać za bardzo tego, a kazdy ma asymetryczna twarz.
Tez wychodziłem swoje...okazało sie, ze znowu mam racje. Jedziemy do Berlina i najprawdopodobniej będziemy Mu zakładać kask.

Taaa zapomniał, ze ma dziecko w samochodzie. Czasami sa takie sytuacje, ale to rodzice idą na szybkie zakupy, do urzędu itd Ale do pracy na 8 h....

Mnie jednak dzis bardziej zdenerwował dr Chazan i jego sumienie bez sumienia...
 
to jak najbardziej po duphastonie. Poza tym, często też nasza psychika plata nam figle i mocniej wsłu****emy się w organizm, czujemy każde kłócie, każdy szmer ;-) ale jeśli chodzi o piersi to sprawka dupka

dzięki za informację... w takim razie nie nastawiam się już tak bardzo... poza tym jak co miesiąc wyskoczyły mi pryszcze, więc nie robię sobie wielkich nadziei... ale zobaczymy co będzie...
 
Hejka,

Chwilę mnie nie było i widzę, że burzliwa dyskuja mnie omnieła:szok: :baffled: Ja bym skwitowała to tak - Niech każda z nas robi co uważa za słuszne.

Mariquita
- kciukasy za wysoką betę w piątek:tak:

Lalka - na chwilę się pokazałaś, gdzie się podziewasz?

Anika, Emenems, Kasik
- co tam u Was słychać?

Pole - trzymam z całej siły kciuki za Kiciusia i za Ciebie...
 
Luize..alez oczywiscie..niech kazda robi co uwaza za sluszne. Przeciez nikt nikomu niczego nie zakaze ani nie nakaze. Padlo pytanie-wiec padly tez odpowiedzi. Nie zawsze wszyscy musza sie zgadzac.na tym polega dyskusja...

Pole...dzieki za tytuly.jutro ide do biblioteki.moze cosik wyhacze.
 
reklama
Luize...a o co pytasz? Bo jak ogolnie to slabo sie zbieram. I fizycznie i psychicznie. Wrocilam juz do pracy i ledwo zipie. Wszystko zajmuje mi dwa razy wiecej czasu i wymaga duzo wiekszego nakladu sil. Nie mam sily myslec jakos specjalnie na dzis co dalej. Nie moge zaplanowac nastepnych dni...

Jestem.
To chyba na teraz najlepsza odpowiedz...
 
Do góry