reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Smerfeta,to jak płyn skończył sie,to chyba ostro przygrzało w samochodzie..??...to jest masakra...mój mąż w zeszłym tygodniu nabił klime i w takie upały można śmigać:)
Zgadzam sie z twoją wypowiedzią.smerfeta...........ze nie wiadomo kiedy będzie nam dane zajść w ciążę..??jakie są jeszcze przyczyny jej braku,skoro sie leczymy,robimy badania itd...a potem jeszcze wielka niewiadoma i strach czy ją utrzymamy:-:)-:)-:)-(...także ja jak najbardziej podzielam wasze zdanie.....tak jak blue napisała...ja tez jezdze na rowerze,uwielbiam chodzić z kijkami,od czasu do czasu biegam(ale to raczej tak rzadko)...ale jak miałam stymulację,to do dnia @...rezygnowałam z tych rzeczy,,,,Bo walczymy o nasze MARZENIE,które jest dzieckiem.......a to jest priorytet!!!!!!!!!!!!...bynajmniej dla mnie i jak widze dla większości z Was,a nie płaski brzuch......
 
reklama
Kasica - do płaskiego brzucha to tylko chyba blisko laskom z okładek:)

Tak, zgadzam sie, u mnie tez nie wiadomo czemu nie ma-nie ma i tyle...

Ja to to co robie, a raczej nie robie od jajeczkowania do @ to, nie pale, nie pije kawy ( duzy problem niestety...) nie pije alkoholu i nie dźwigam w pracy, na szczescie zawsze ktos pomoże.

Co do kryminałów to polecam , zaprwne juz oklepane, ale trylogie Larsona, a potem obejrzenie 3 czesci szwedzkiej wersji filmowej .

Co fo lżejszej kobiecej lektury to Joanne Miszczuk, matki zony czarownice plus pozostałe dwie czesci.
 
Kasica na płaski brzuch to se majty obciskowe kupię ;-) :-D
A tak z innej beczki, ostatnio bardzo dużo czytałam o immunologii, o badaniach z nią związanych. Są bardzo drogie, ale też bardzo zaawansowane i przede wszystkim wskazane dla kobiet po poronieniach. Kasica, może pomyśl nad tym? W Łodzi są dobrzy specjaliści i wcale nie mam na myśli prof Malinowskiego bo on często wręcz eksperymentuje
Wklejam to co zebrałam. Może znajdziesz coś dla siebie

Wyświetl temat - KLINIKA GYNYMED ŁÓDŹ prof. Malinowski (immunologia) (cz.III) | - o Malinowskim
Wyświetl temat - IMMUNOLOGIA - przyczyna niepowodzeń i poronień | - ogólnie o immunologii

Andrzej Malinowski opinie - ginekolog, położna, położnik Łódź - ZnanyLekarz.pl opinie o Malinowskim
 
Kasica:) a ja jak bede chciala plaski brzuch to sobie pepek na plecach namaluje ;)

Smerfetka..ja nie mam klimy..znaczy mam..okienna...to dopiero hardcore :)))) mini sauna...i nawet ja..cieplolubna nie daje rady. Ponoc od piatku ma byc slonecznie ale chlodniej.
 
Blue zabiłeś mnie tym pępkiem...
Kasica ja jestem dawno po lekturze całej serii Camili. A nawet w ramach fascynacji odwiedzilam Fjalbacke;) Mroczna i zabójcza;)
A faktycznie to małe, śliczne, letniskowe miasteczko.

Mojej koleżance nie wyszło inv, pierwsze. Smutno mi, bo Ona ma 40 lat.
A Kicius bedzie dzieckiem rehabilitowanym. Tak wiec muszę znalezc dodatkowe zycie w grze zwanej życiem, bo inaczej nie ogarne tego wszystkiego:(
 
reklama
Nie chorujesz od klimy? Ja jak sie przejade czyims autem z klima to mi zaraz zatoki..krtan siada...jakos tak nie bardzo to znosze.
Blue mimo że jestem alergiczką a jak już na coś zachoruje to właśnie na zapalenie zatok, to jakoś klima mi nie szkodzi. Może to już kwestia przyzwyczajenia bo gdziekolwiek pracowałam tam były klimatyzowane biura

Pole co jest z Kiciusiem, że potrzebna rehabilitacja? Wiem, że z wolnym czasem u Ciebie krucho, ale widzę u koleżanek że rehabilitacja jest ważna i zakwalifikowanie na nią wcale nie musi oznaczać mega wad rozwojowych u dziecka. Mam więc nadzieję, że u Kiciusia to nic poważnego
 
Do góry