reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny, u mnie też straszna patelnia... aż nie ma czym oddychać...

Mam do Was pytanko - jestem po cyklu z clo, ovitrelle, a teraz biorę duphaston. Czy po tym wszystkim mogą pojawić się objawy typu kłucie jajników i podbrzusza czy bolesność piersi (której nigdy przed @ nie miałam)? termin @ w weekend... oczywiście cały czas wierzę, że to może pierwsze znaki, że się udało, ale rozum mi podpowiada, że niekoniecznie musi tak być... trochę śluzu też jest, raz więcej raz mniej, ale jest... sama już nie wiem co o tym myśleć... jestem w 8dpo, testuję w piątek.
 
Ok, przepraszam, chyba przed miesiaczka jestem nadwrażliwa/przepraszam was wszystkie, Kasik tobie znalazłam za skore - nie chce sie z wami kłócić
 
Anika..a gustujesz w trillerach?

ja ostatnio wchłonęłam serię autorki Tess Gerritsen- naprawdę oprócz jednej z jej ksiazek przeczytalam wszystkie..a nieczesto mi sie zdarza ze z takim zapałem czytam wszystkie jednego autora.

Agatę Christie polecam:)

teraz mam Max Allan Collins"ostre cięcie"..zapowiada sie nieźle..cos w stylu"kryminalne zagadki las vegas ;)

wsysła mnie też"terapia" Sebastiana Fitzeka.


z nietrillerów i niekryminałów:) raczej ciężka książka..ale naprawdę polecam"Milion małych kawałków"...
 
Ostatnia edycja:
Blue, ja czytam duzo i różnie, więc z chęcią sięgnę po ksiązki, które polecasz :) tym bardziej, że wakacje za pasem ;) ostatnio czytałam powieśc dla dzieci "Wehikuł czasu" o Holokauście oczami małego chłopca - bardzo dobra książka! polecam dzieciom, rodzicom, wszystkim!
 
Dzień doberek kochane kobietki:)

Tak sobie nadrabiałam zaległości i widzę że gorąco tu było, tak jak na dworze;)
Dziewczyny ja już kiedyś pisałam, że w ciąży przytyłam 40kg, może myślicie że żarłam jak głupia, ale nic z tego!! Najwięcej tyc zaczęłam koło 6 miesiąca i tak się zastanawiam czy mi wtedy właśnie nie wysiadła tarczyca? nie mam pojęcia. Co za tym idzie, tymi 40kg moje ciało.....brzusio - flak, biodra - rozstępy, uda-rozstępy, nawet z tyłu kolan tak troszkę poniżej rozstępy. Wyglądam jak podziurawiony worek. Był czas że nie chciałam 2 dziecka bo bałam się powtórki z rozrywki +40kg i tak odwlekałam, a jak w końcu zmądrzałam to dupa, do teraz się nie udaje. Powiem Wam że wali mnie to że mój brzuch po 2 ciązy będzie wisiał do kolan a cycki do pasa, byle mieć maleństwo. Chociaż nie wykluczam plastyki powłok brzusznych, chociaż się strasznie tego boje...
 
Dziewczyny,a znacie może książki Camili Lackberg..????...to sa świetne kryminały!!mi bardzo przypadły do gustu....ona ma 8 ksiażek...ja mam już 5 w mojej kolekcji...jeszcze 3 zakupić musze:)...al;e bardzo polecam...szczególnie tym,które lubia kryminały:tak:
 
Hej dziewczyny!
Podczytywałam Was z pracy ale nie miałam czasu odpisać
Do drażliwego tematu dodam tylko to, że większość z nas boryka się z niepłodnością idiopatyczną, czyli nie wiemy co jeszcze w nas siedzi i nie wiemy czy nawet jak zajdziemy w ciążę to czy ją utrzymamy. Niestety w ostatnim czasie wiele dziewczyn na wątkach dotyczących ivf straciło swoje kruszynki we wcześniejszym bądź późniejszym terminie. Jest to strasznie przygnębiające, ale chciałabym byście miały to na uwadze

A co do ręki w nocniku - to ja raczej boje się, że jeśli teraz nie zrobię co w mojej mocy by zajść w ciążę, to później będzie za późno (to dopiero będzie ręka w nocniku), bo jednak rezerwy jajnikowej nie przywrócę, a do sportu to zawsze mogę wrócić

U nas dziś mimo że mega słonecznie wiał przyjemny wiaterek więc pogoda super. Szkoda tylko, że w aucie skończył się płyn od klimy :confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, u mnie też straszna patelnia... aż nie ma czym oddychać...

Mam do Was pytanko - jestem po cyklu z clo, ovitrelle, a teraz biorę duphaston. Czy po tym wszystkim mogą pojawić się objawy typu kłucie jajników i podbrzusza czy bolesność piersi (której nigdy przed @ nie miałam)? termin @ w weekend... oczywiście cały czas wierzę, że to może pierwsze znaki, że się udało, ale rozum mi podpowiada, że niekoniecznie musi tak być... trochę śluzu też jest, raz więcej raz mniej, ale jest... sama już nie wiem co o tym myśleć... jestem w 8dpo, testuję w piątek.
to jak najbardziej po duphastonie. Poza tym, często też nasza psychika plata nam figle i mocniej wsłu****emy się w organizm, czujemy każde kłócie, każdy szmer ;-) ale jeśli chodzi o piersi to sprawka dupka
 
Do góry