reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasica robiłam podstawowy panel genetyczny w niepłodności, czyli ja: detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V, detekcja mutacji G20210A w genie Protrombiny - czynnik II, detekcja mutacji w genie MTHFR a M: detekcja 2 mutacji w genie CFTR, detekcja mutacji w rejonie AZF. Mi wyszła mutacja MTHFR ale mam niską homocysteinę więc niegroźna. W najbliższy wtorek robię też badania pod kątem raka bo moja mama miała raka piersi - detekcja mutacji w genie BRCA1.

Luize kciukasy za skompletowanie dokumentów i szybką kwalifikację :tak:

A ja jestem pod wrażeniem, przed chwilą dzwonili z Invicty, że zwolnił się termin 23 czerwca do immunologa i pani pyta czy mnie przepisać z 30-tego bo pamięta, że wczoraj ten termin bardziej mi odpowiadał :szok: Coraz bardziej Invicta mi zaplusowuje ;-):-D Chyba się dowiedzieli, że chcę uciec do Białegostoku ;-)
 
reklama
A co tu dzisiaj tak cicho???
Emenems - robiłaś te testy?
Anika, Kasica - co tam u Was?

Ja mam dzisiaj dobry humor, bo wreszcie zaplanowałam sobie urlop. I mam teraz jakąś odskocznię od tematu :-D
 
Jeszcze dzis miałam isc na kolacje z mezem a poklocilismy sie strasznie az szkoda mowic i wstyd, nie widze sensu w kupowany tych testów bo nie wyobrażam sobie teraz współżycia .... Plany planami a zycie weryfikuje. Humor mam podły, siedze zamknieta w pokoju czekam az pojdzie spac bo nie chce go nawet ogladac, nie mam siły na żadne dyskusje i rozmowy. Umieram z głodu bo jadłam ostatni raz jogurt o 11 w pracy. W domu nic nie ma bo miało byc wyjście do restauracji.... Dzis chciałabym po prostu zniknąć
 
Luize & kasik : dzięki za przywitanie.

Krótko o mnie : dziś jestem po hcg. Za tydz wizyta kontrolna i podejście do aid. Ustalimy szczegóły i wogóle...
 
reklama
Wlasnie, sorki- witaj Lalka:)

No jak kazdy, mowilam, ma swoje wady ale wstyd pisac, a pojechaliśmy po kwiaty na taras.....i na tym sie skończyło....na koniec "rozmowy "pozyczylam mu tylko zeby kiedys ktos sie tak odezwał do jego corki jak pn do mnie-Bobrze jestem czyjaś córka...
 
Do góry