reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Joasik, ja tez łykam bromegron - pół tabletki na noc, bo jakis czas temu wyszla mi podwyższona prolaktyna. nie mam żadnych objawów juz teraz, ale na początku rano bolała mnie głowa:/

annie, gratulacje! piękna wartość bety:)

Ladybea, cieszę, że u Ciebie wszytsko dobrze:)
 
Joasik ja biore parlodel, to jest to samo co bromergon, tablete dziennie-skutków ubocznych brak, plus pozwalałam dobie na drinka od czasuiec czasu.
 
Jestem. W tym cyklu nici znów torbiel  leki i zgłosić sie do dr na 2-3dc gdzieś okolo konca czerwca. Ogólnie w hormonach popierzone mam. M żołnierze znakomite.z dobrych wiadomości to to że dr zakwalifikowal nas na czynnik jajowody  ogólnie powiedział że po laparo to znowu zrosty się pojawiają i nie ma dobrej metood. Akurat na początku lipca kasa już będzie i pare tysi zostanie w kieszeni.
Dr wrażenie super.
 
Smerfeta leczymy ureaplasme(myślę,że nie muszę tłumaczyć co to oznacza,pewnie nie jedna z was to przechodziła:/)...Mam nadzieję,że po pierwszym miesiącu to cholerstwo wytępimy
 
Lady to Ty po porodzie będziesz laską bo wszystkie zapasy oddasz dziecku ;-)

Milena cieszę się że dobrze trafiłaś. Życzę Ci by wszystko szybko poszło bo niestety ivf uczy cierpliwości o czym z Kasik nie raz musiałyśmy się przekonać :-( jakby co wal na wątek zakwalifikowanych do ivf ;-) :-) A jakie dokładnie hormony źle wyszły?

Annie gratulacje!!!!!! :-)

Mala pytalam bo sam skrót urea raczej kojarzył mi się z metodą leczenia moczem :-D :-D ;-) wiem wiem gupol jestem ;-)
 
Joasik ja tez biore bromergon pol tabletki na noc, zero skutkow ubocznych, alkohol w nadmiarze weekendowo tez toleruje ;)

Annie beta jak marzenie :) Oficjalnie gratuluje mamusiu i lapie fluidki :)

Milena czyli dobre wiesci :) Bylas w Bocianie czy Artemidzie bo nie pamietam? Zapraszamy na forum zakwalifikowanych do ivf z rzadowym dofinansowaniem. Czy lekarz wspominal o refundacji lekow do stymulacji?

Ja po wizycie u genetyka. Mutacja w genie niegrozna wiec nie widzi potrzeby leczenia. W nastepnym tygodniu zgodnie z planem moge zrobic wyniki na raka, mimo brania sterydu i antybiotyku. Pani genetyk byla tak mila i zadzwonila do laboratorium po jakim czasie od antybiotyku jest sens robic subpopulacje i potwierdzila, ze po 7 dniach. Tak wiec odwowalam wizyty 9 i 16, chcialam sie umowic na 23 ale nie ma miejsc wiec wstepnie zapisalam sie na 30. Mam dzwonic co kilka dni to moze sie cos zwolni. W recepcji bylo dzisiaj wyjatkowo pusto i chyba dlatego pani byla bardzo mila, nawet zadzwonila do labo dowiedziec sie czy jak zrobie subpopulacje w piatek po bozym ciele to wynik bedzie na poniedzialek no i bedzie :)
 
Smerfeta napisze wyniki jak dojadę. Dokladnie nie wiem co ale dr powiedział ze misz masz mam.
Kasik jestem w bocianie. Na razie nic nie nie wspominał o lekach. Na razie nawet nie powiedział na 100% ze będę podchodzić w następnym cyklu. Napisał tylko kontrola i krótki protokół. I powiedział żeby się nie nastawiac ma nic.
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Annie - super beta, gratuluję:-D
Milena - fajnie, że udało Wam się zakwalifikować do rządówki. Trzymam kciuki, abyś jak najszybciej rozpoczęła całą procedurę.
Blue - mam nadzieję, że powoli dochodzisz do siebie...
Pole - gratuluję Kiciusia i życzę Ci dużo siły i wiary!
Emenems - ja bym test owulacyjny zrobiła wcześniej, na 100% nie czekałabym do 15 dc. Trochę dziwne jest to podejście lekarza:confused:
Kasik - trzymam kciuki, abyś już uporała się z tymi wszystkimi badaniami i aby wyniki były ok

Witam nowe twarze i życzę wytrwałości w dążeniu do celu:tak:

Ja kompletuję dokumenty, aby móc zakwalifikować się do ivf. W czwartek mam wizytę u swojej gin, może jeszcze coś dorzuci. Mam nadzieję, że się uda.:sorry2:
 
Do góry