reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Miałam już badania hormonalne.Co lekarz powie widząc wyniki napiszę w sobotę.Będę po pierwszej wizycie.Cyklów monitorowanych nie miałam,chociaż w zeszłym roku podczas wizyty u ginekologa akurat miałam owulację i mówił "Niech Pani zobaczy jakie ładne":) Więc myślę,że powinno być dobrze w tym sensie.A czy jak klinika jest w Krakowie,a my mieszkamy 100 km dalej,możemy monitoringi robić u nas w mieście czy raczej jeździć trzeba do kliniki?
 
reklama
hej....
Blue,strasznie przykre,to co napisałaś:-(
Milena,spoko,nie odebrałaś mi optymizmu:no:,...dr.powiedział,że jest wszystko w porządku z jajowodami i resztą...z resztą w lutym miałam drożność robioną i wyszło,że jajowody drożne są,teraz dr.powiedział,że nie ma do czego sie doczepić,ani bo budowy macicy,ani do ogólnego jej wyglądu itd....Także ja tam wierzę mu.Ni nakręcam sie,że coś może być nie tak,bo bym OSZALAŁA!!niechce sobie sama doszukiwać problemów,że być moze cos jest nie tak,albo coś w tym stylu!Badanie w lutym było ok,teraz histeroskopia też,więc jest ok.i musi być dobrze.
Azresztą to była moja druga histeroskopia,pierwszą miałam robioną prawie 3 lata temu.....i wynik była taki sam jak teraz.Lekarz co mi robił badanie ,mówił,że obraz jest w porządku.A ja już nie chce sie nakręcac i mieć sameczarne i ponure mysli....bo odtego to zwariowac idzie.
 
Hej,
Mala - witaj, nie słuchaj co ludzie mówią, bo nie mają pojęcia o naszej sytuacji. Ja jestem zdania, że nie ma co za wiele o tym mówić, aby nie dawać ludziom powodów do gadania, jak również, aby uniknąć sytuacji np, że koleżanka boi się powiedzieć, że jest w ciąży, aby nie zrobić przykrości. O naszej sytuacji nie wie nikt z rodziny! Oficjalna wersja brzmi, że skupiam się teraz na pracy. Prawdę zna tylko jedna moja przyjaciółka i Jej mąż. No i oczywiście Wy:-D i to w zupełności mi wystarczy.

Kasik - dzięki za informacje na temat rządowego ivf

Anika - ja testuję w czwartek i coraz bardziej się boję:sorry2: Mam przeczucie, że jednak nic z tego. Bardzo bolą mnie piersi i zaczął pobolewać brzuch. Co ma być to będzie...

Blue - trzymam bardzooo mooocnoo kciuki za jutro
 
Blue taka duza dziewczynka i w sikacze wierzysz? Po co sie dodatkowo stresowac? Jutro beta bedzie juz miarodajna wiec nie trac nadziei. Ja pozwole sobie wierzyc i trzymac kciuki :)
 
Mala218- no to powodzenia w sobotę, myślę że spokojnie będziesz mogła u siebie robić usg,

Blue- mimo testu mam nadzieje że beta Cię miło zaskoczy i kciukasy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Luize- również &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Cześć dziewczyny! Jestem tutaj nowa. Od jakiegoś czasu Was podczytuję i chciałam się przyłączyć jeśli pozwolicie:)
Jutro miną 2 tygodnie od naszej pierwszej IUI, więc idę na betę i wszystko będzie jasne..........
Trzymam za wszystkie kciuki!
 
"...na poczatku wiele z nas cyba mialo tak..ze chcialo o problemie jakos z kims bliskim porozmawiac,..pozwierzac sie...
przynajmniej ja tak mialam...
z czasem zorientowalam sie ze muszę bardzo selekcjonowac osoby ktore dopuszczę do wiedzy o moim problemie...

reszta osob wtajemniczonych to forum i osoby z niego-bo poniewaz przechodza to co ja to rozumieja....i nie poddają ocenom...." cytacik Bluesky :)


Bluesky też tak mialam przy pierwszym iui wiedziało pare osób teraz udaje ze probujemy naturalnie i nikomu nie mówimy.

Mala218 Witaj! !!!!!
Myślę że to wasza sprawa i nikt nie ma prawa was osadzac!!!!!
Bądź z nami :) a skąd jesteś jak można wiedzieć? Kciuki za sobotę.
Witaj antizet:) kciuki jutro moze ty zaczniesz passę pozytywnych bet
 
reklama
Do góry