reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Smerfeta, bardzo mi przykro :-( Ale Twój maluszek czeka na Ciebie. Przytulam.
Ladybea, u mnie łożysko się podniosło. Trzymam kciuki &&&&&&& Znacie już płeć Malucha?
Malinowy, ja mam pięknego Syna po iui na Polnej :-) Życzę by i Tobie się udało &&&&&&
Kurcze Dziewczyny, chyba już wystarczy tych złych wiadomości... Miejsca po Pole i po mnie wciąż czekają. Trzymam za Wad wszystkie kciuki &&&&&&&
 
Smerfeta pisałam już na zakwalifikowanych ale powtórzę też tutaj jak bardzo mi przykro :-( Nie tak miało być ... :wściekła/y: Wracaj po mrozaczka jak najszybciej :tak::tak::tak:

Yoanna cały czas czekamy na relację z porodu i zdjęcia synka :-)

Pole z udowodnieniem Twojej głupoty będę miała poważny problem bo Ty chyba najbardziej inteligentna babka z naszego podwórka jesteś ;-):-D Ale zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby przynajmniej zaciążyć w ciągu tych 10 miesięcy, żeby udało mi się urodzić przed 40-tką - obiecuję :tak::tak::tak:
 
Yoanno licze na to ze umiejscowi sie tam gdzie trzeba. Plci jeszcze nie znamy ale 22.03 idziemy na 4d polowkowe i moze sie dowiemy.
Queen w domu cisnienie w porzadku. Lekarz sie domyslal ze to moze byc na tle emocjonalnym.
 
Smerfeta bardzo mi przykro, dobrze że masz po kogo wrócić:):tak:
Malinowy_sen ja leczyłam się u pani Serdeńskiej-Szuster a teraz in vitro u prof. Jędrzejczaka;) trzymam kciuki za iui:)
 
Smerfeta bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie...
Kasik dla Ciebie też uściski, nie zdążyłam napisać wcześniej

Malinowy_sen - Witaj, oby jak najszybciej wszystko się udało

U mnie po wizycie, mój lekarz w Invicie trochę mnie denerwuje, niby na wszystkie pytania odpowiada, ale wszystko muszę od niego wyciągnąć, jak się go nie zapytam, to mi nic nie powie...podczas usg też nic nie mówi, mój gin do którego chodzę parę lat, to zawsze wszystko mi pokazuje, opowiada, a ten niby na mruka nie wygląda, ale chyba nie ma między nami flow :-) Po wizycie tyle, że z następnym cyklem zaczynamy...
 
Smerfeto jakos tak mi wychodziło, ze masz ich więcejwięcej:confused: Tym bardziej kciuki. A i podobno po mrozeniu sa niezwykle inteligentne dzieci.

Kasik ale mi odłożylas do pieca;-) Ale niedawno były tu oswiadczyny, wiec i ja przyjmuje na klatę:happy2:
Chciałabym, żebyś mi pokazała środkowy palec, ale tak mi sie śniło i tyle.

Joanno ja tez czekam na zdjecia i relacje, ale cos mi sie zdaje, ze prędzej ja umieszczę zdjecia po 2 miesiącu zycia mojego Kiciusia;)

Ladybea nie lekceważ ciśnienia. Mojej tez tylko u lekarza skakalo, wiec uznaliśmy, ze tomsyndrom białego fartucha wlasnie. Bo w domu ok.
Okazało sie jednak, ze to były początki nadciśnienia ciazowego i dlatego trafiłam pod nóż, dlatego dziecko urodziło sie z niedowaga i mogło sie skończyć duzo gorzej. Dlatego kontroluj kilka razy dziennie, zeby miec pewność. Nie zeby Cię straszyć, ale u mnie tez zaczęło sie w taki niewinny sposób, a pod sam koniec ciazy sie okazało co sie okazało.
 
Wiem Dziewczyny, wiem... U nas kołki, alergie, naprawdę brakuje czasu. Pole, obawiam się, że możesz mieć rację...
Miłego dnia :-)
 
reklama
Enni, rozważałam też by pójść do prof. Jedrzejczaka. :-)
Dzięki dziewczyny za kciuki. :-) staram się o tym wszystkim nie myśleć ale ciężko w niektórych momentach.
 
Do góry