reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczynki dziękuję za kciukasy i miłe słowa, to dla mnie bardzo ważne :-):tak::-)

A oto pierwsze zdjęcie moich dzieci:
ivf 19.02.2014. 002.jpg
 

Załączniki

  • ivf 19.02.2014. 002.jpg
    ivf 19.02.2014. 002.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 30
Dzięki Kasik, tym razem duzo lepiej się czuję, nawet nic na ból nie brałam. Za pracę nie będę krytykować bo sama właśnie siedzę nad służbowym lapsem mimo że jestem na L4 :-/ ale zaraz kończę... Z tym że jutro też muszę do pracy usiąść a na jutro też mam zwolnienie. Z kasą stratna nie będę bo mam to zarejestrować jako nadgodziny :-)
 
reklama
Madzia i Piotr koniecznie zwiększ eutyrox. Mi w ciazy jak skoczył to natychmiast ginekologi i endokrynolog kazali dawkę zwiekszyć.
Po pierwsze dziecko nie ma jeszcze swojej tarczycy i musi od Ciebie brać, a jak nie ma z czego to moze dostać w spadku Twoja chorobę.
Po drugie mozesziestety pogonić,znam dwa takie przypadki niestety:(
Doczytalam, ze idziesz do lekarza. Całe szczescie.

Kasik i Smerfeta to czekamy na rozwój wypadkow:)
Kasik faktycznie synek i córeczka;)
 
Do góry