reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dzięki Kobiety ;-) kochane jesteście!
Nie wiem czy faktycznie mam takie względy u doktora, może on po prostu wszystkie swoje pacjentki informuje osobiście :-)
Trochę jajniki mnie bolą ale jest dużo lepiej niż poprzednim razem. Tak jak Pole pisała, teraz nic nie pozostaje, tylko czekać...
Z kciukasami zaciśniętymi za Kasik pójdę na drzemkę bo jeszcze nie spałam ;-)
 
Witam dziewczynki kochane,ciezko tu za wami nadązyc tyle piszecie,ale to dobrze jak znajduje czas to czytam.Wczoraj miałam wizyte u lekarza ,nasz skarb ma juz 6,5 cm,nie moge w to uwierzyć ale to juz 12 tydzień.Kolejna wizyta za miesiąc i może już poznamy płeć-razem z mezem mamy odczucie ze bedzie chłopiec:-)-zobaczymy czy sie sprawdzi.Mam jeszcze do was pytanko co do wyników tsh ,dotychczas brałam euthyrox 25,ale wczoraj nowy wynik to ponad 5,100 przy normie do 4,200,niewiem czy powinnam zwiekszyc dawke na własna reke,bo wizyte u endokrynologa mam doiero 3.04.
 
Kasik 14.20 transfer, czyli maluszki już są z Toba, aż mnie ciarki przechodzą;))) trzymam kciuki żeby z Toba zostały :tak:

Smerfete jak kasi się udało to I Tobie się uda, bo Wy jak siostry więc trzymam kciuki za sex na szkiełku jak to mówicie;):-D

Madzia i Piotr no troszkę za wysokie tsh ja brałam dawkę 88 a jak miałam iui to kazała od razu brać mi eutrox 100. Sama na własna rekę bym się bała zwiększyć dawkę, chociaż myślę że 50 tka była by oki, a nie możesz się skontaktować z endokrynologiem telefonicznie? albo Twój ginekolog coś Ci doradzi.

A ja kobietki wczoraj byłam u chirurga onkologa (chodzę co roku na badanie znamion) no i dwa mu się nie podobały i je wyciął:( One były na brzuchu także mam w dwóch miejscach pocerowany brzuszek, po dwa szwy na każdym. teraz czekam za wynikiem mam nadzieje że nic tam nie będzie.... no a dzisiaj byłam u rodzinnego bo mam zatoki zawalone, siedzę w domciu na L4:):-)
 
Madzia i piotr moze chociaz skonsultuj sie z lekarzem rodzinnym. Ciesze sie ze z dzidzia wszystko dobrze. U mnie juz 16 tydzien!!!
Enni mam nadzieje ze nic Ci tam nie wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry