reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasik no to jutro wielki dzień. supeeer. a podajecie oba zarodki?

Karjetka- witaj, podobnie jak u Ciebie po badaniu nasienia w invicie nie spodobało mi się tam, a ja akurat chodzę do invimedu i byłam u dr R.... invimed ma ceny 120 wizyta, 150 podgląd pecherzyków tyle wizyt ile potrzeba, iui chyba 650 zł, badania dostałam standardowe do iui, dr R też przyjmuje prywatnie w gdańsku ale wolałam iść do kliniki, pochodziłam na cyklu naturalnym więc obecny mój koszt to zakup duphastonu ok 25 zł za op.

strasznie dużo płacicie za wizytę. u mnie to 80 zł.
 
reklama
Hej kobietki,

Kasik super jak by tak było chłopak i dziewczynka :-D mocne &&&&&&&&

Dziewczyny myślicie że powinnam jeszcze jedną bete zrobić czy poczekać co powie lekarz bo w piątek wizyta i mam nadzieje zobaczyć fasolkę :-)
 
Karjetka ja nie pomoge bo po HSG na szczescie nie dostalam @
Anabel ja tego dnia co bylam u drka zrobilam bete i nie kazal nawet drugiej robic ale zrobilam. Piatek juz niedlugo ale jak ma Cie to uspokoic to zrob.
Ewciak brzuch bez zmian. Za tydzien wizyta.
Smerfeta jak tam dziadek i jak Ty sie masz? Bo sroda juz jutro!
 
Hejka!
Kasik, mega się cieszę, że dzieciaczki na Ciebie czekają! Bliźniaczko forumowa z całego serducha
s030.gif
życzę Ci bliźniaków!!!!! :tak:
Dzięki Ladybea, u mnie ok ale mam nadmiar pracy w pracy i zaraz podmienię laptopa prywatnego na służbowego :dry: Nooo i jeszcze rosołek na jutro muszę zrobić...
A ja tak jak Kasik boje się, że mi pęchole pękną za szybko, tym bardziej że już piersi zaczynają od wczoraj pobolewać (dziwne że tak szybko, myślałam że bolą od wysokiego progesteronu). Pocieszający jest jeszcze ból w jednym jajniku, tzn że nie wszystko popękało.
Co do dziadka to nieciekawie. Niby sepsy już nie ma. Amputowano mu nogę ze względu na martwicę, jakoś tam unormowali lekami i chcą wypuścić do domu... z tym, że mąż mówił, że dziadek miał bezdechy więc nie wiem jak w domu można dobrze opiekować się dziadkiem :-(

Ladybea już nie mogę się doczekać info od Ciebie, czy będziesz miała synka czy córeczkę

Trzymajcie się ciepło! Przesyłam uściski!!!!
d030.gif


Ps. kupiłam psu nowego misia... ale się nim cieszy
g050.gif

Ps.2. aaaa punkcję mam jutro na 8:20
:eek:
 
Smerfeta ja o 8:20 pewnie będę pod prysznicem, kurcze dziwnie mi się będzie myło z trzymanymi kciukami ;-):-D ale czego się nie robi dla forumowej bliźniaczki :tak: A o pęchole się nie martw, skoro nawet moje dotrwały do 16 dc a normalnie owulkę miałam między 9 a 12 dc to już wszystkim powinny dotrwać :-) Brać Ovitrelle wczoraj o 20:20? Fajnie, że myślisz o psie w takich dniach. Zdrówka dla dziadka życzę i lepiej żeby go jeszcze potrzymali w szpitalu i unormowali wszystko bo w domu będzie ciężko mu pomóc.

Anabel tak jak pisze Ladybea jeżeli chcesz zrobić betę dla spokoju ducha to zrób bo chyba już nie musisz dla lekarza :-) Łapię Twoje fluidki ciążowe ile wlezie bo od jutra już Smerfeta będzie mi je podkradać ;-):-D
 
Tak Kasik melduje że ovitrelle o 20:20 był wykonany :tak: Zaraz idę po antybiotyk. Co do kciuków pod prysznicem to wiesz... zainwestuj w gąbkę, będzie łatwiej :-D Przez nadmiar pracy dopiero teraz do mnie dociera że jutro punkcja :eek:
 
Witaj Karjetka, do mnie @ po HSG przyszła 4 dni wcześniej co u mnie jest w ogóle szybko, bo cykl trwa u mnie 25dni i w sumie trwała dłużej niż normalnie...także chyba nie ma zależności, pewno co organizm to trochę inaczej...
 
reklama
Do góry