reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Majka ach to były czasy....:) Byłam raz na woodstoku mega zabawa;) ja miałam ta muzyke zaszczepioną przez brata. jest ode mnie o 4 lata starszy i zasmakował Jarocina (ode mnie 50 km) niestety jak ja dorosłam już na tyle że mogłabym jechać to Jarocin się skończył.....:) oczywiście na koncercie byłam z bratem który również wtopił się w tłum mając 39 lat:))

Kasik ja mieszkam w małym mieście (80 tyś. mieszkańców) i nawet nie wiem czy jest jakaś stylistka w takiej dziurze hehe ale chętnie bym skorzystała z usług, ale znając mnie i tak bym wróciła do swojego stylu. Nawet jak wracam od fryzjera łapię za grzebień i robie włosy po swojemu.
 
reklama
A co to za koncert, bo chyba nie odczytałam?
Ja tez przeszłam etap glanow ,to chyba taki "okres historyczny" w naszym kraju.
Teraz to ja nawet jeansów nie mam w szafie...

Smerfeto kciuki zaciskam!
Nowa koleżankę witam i żegnam zarazem!
 
Enni Super że koncert udany. Po Twoim opisie to aż ciekawa jestem Twojego wyglądu :-D Ja jestem troszkę młodsze pokolenie (moja siostra jest w Twoim wieku :happy:) ale mi z tamtych czasów to został jeden wielki granatowy sweter (nie wywalę go!!! :no:) i glany, które jak już wspominałam zakładam na grzyby z obawy przed żmijami :laugh2: No i co jeszcze mi zostało - zamiłowanie do tej bardziej i mniej ciężkiej muzyki. Co do długich swetrów to na szczęście są teraz modne różne długie i zwiewne swetry i bluzki więc w tych tematach się odnajduje :tak:
A chrześnica nie zdziwiła się widząc podchmieloną ciocię na dyskotece?
b010.gif
a020.gif
 
Smerfeta no właśnie to było dobre, podchodzę do niej na rauszu a ona 'Ciocia??" a ja no ciocia hehehe. Najlepsze jak jej koledzy mi na Pni mówili hahaha a ja do nich "nie mówcie mi na pani" :-D:-D:-D:-D
 
"nie mówcie mi na pani" bo się wyda ile mam lat :-D hahaha ;-) Swoją drogą już od lat nie byłam na dyskotece. Uprawiając 'raz na ruski rok' pubbing w polskim wydaniu i obserwując ulice, boje się, że poczuje się tam mega stara :-D
 
Hej kobietki

Kasik- super wiadomości i kciuki zaciśnięte.
Smerfeta - dla Ciebie również

Karjetka- witaj, podobnie jak u Ciebie po badaniu nasienia w invicie nie spodobało mi się tam, a ja akurat chodzę do invimedu i byłam u dr R.... invimed ma ceny 120 wizyta, 150 podgląd pecherzyków tyle wizyt ile potrzeba, iui chyba 650 zł, badania dostałam standardowe do iui, dr R też przyjmuje prywatnie w gdańsku ale wolałam iść do kliniki, pochodziłam na cyklu naturalnym więc obecny mój koszt to zakup duphastonu ok 25 zł za op.
 
Kasik teraz doczytałam "Ja jeszcze gdzieś mam sznury korali z makaronów, kości szyjek kurzych i innych niestworzonych rzeczy
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
A teraz taka pańcia w szpileczkach i miniówce
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
"

i bardzo mnie ciekawi co to albo dlaczego albo po co kości szyjek kurzych :szok::confused:
 
reklama
Dziewczynki widzę, że na wspominki się nam zebrało ;-) U mnie jeansy jak najbardziej w szafie są i to nie jedne ale takie sexi obcisłe, w których tyłek super wygląda a do tego zazwyczaj biała koszula albo jakaś bluzeczka i marynarka no i oczywiście buty na obcasie. Takich typowych szpilek nie noszę bo nie umiem w nich chodzić, tzn tak z samochodu do pracy, za biurkiem to tak ale już po sklepach łazić bym nie dała rady. Zwłaszcza, że dostałam w spadku po babci halluxy więc moje stopy przeżywają katusze na obcasach. Swoją drogą babci na oczy nie widziałam bo zmarła 5 miesięcy przed moim urodzeniem a ona mi taki spadek podarowała, nie mogła mi domu z basenem zapisać zamiast tego? Wszyscy ją bardzo dobrze wspominają a mnie nawet nie poznała a już nie lubiła ;-):-D Do niedawna bardzo nie lubiłam balerinek ale ostatnio się do nich przekonałam i zawsze gdzieś w aucie i w pracy są w razie "w".

Anabel
wiesz jak wygląda szyja kurza? Jak się ogryzie mięsko to zostają takie śmieszne kosteczki z dziurką w środku, w którą idealnie wchodził rzemyk, 3 takie szyjki i masz piękny naszyjnik ;-) Oczywiście wcześniej trzeba wyparzyć i porządnie wysuszyć, żeby się coś nie zalęgło :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry