reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ojej Dziewczynki! Ale wspominki. Och, aż czuje te klimaciki. Tez mam w szkatulce w szufladzie naszyjniki z makaronu. Ja do glanow kochalam nosić długie powloczyste brązowe spódnice a do tego koszule zawiązane w pasie. Ech... To chyba dlatego, ze my wszystke raczej podobne roczniki:))

Kasik - cudowna wiadomość. Teraz czekamy na bliźniaki! Krakam, krakam, żeby sie ak stało! &&&&&

Smerfeta &&&&& za środę.

MagdaM - trzymaj sie kochana i walcz dalej dzielnie.

A ja znowu na szkoleniu w stolycy. 4 dni gdzie skupie sie tylko na pracy.

milych snow!
 
reklama
Witam Was porannie
wczoraj przyszła do mnie 4 dni wcześniej @ , czekałam na nią i taką niespodziankę mi zrobiła , więc dziś badania FSH i CMV IgM
niestety i tak będziemy musieli czekać na wyniki emusia , więc za dwa tygodnie na wizytę się umawiam.
Troche się martwię , ponieważ mój mąż może mieć za miesiąc zabieg na żylaki i boje się czy leki , które po tym zabiegu będzie zażywał , nie będą miały wpływu na jakość nasienia. Wszystko będzie musiał mi wytłumaczyć doktor na wizycie , a na razie mogę gdybać.
Zyczę słonecznego i pięknego dnia :-)
 
Czesc dziewczynki!
Widze ze wspomnien czar na forum. Ja glanow nie mialam za to wszystko inne jak najbardzej. I jestem tez troche inna bo nie lubie wielkich zbiorowisk ludzkich. Enni a Ty chlopakow na ferie wyslalas a sama korzystasz w pelni z wolnego :)
Madziulka mam nadzieje ze leki M nie zaszkodza nasieniu.
Lena co u Ciebie?
 
hej!!
Raptem kilka dni mnie nie było a tu takie super wieści:tak:
kasik,super,że komórki sie pięknie zapłodniły:tak::tak::tak:!!!!!!!!!!!!!!,tylko czekać na pzoytywny wynik testu za kilkanaście dni i będziesz mamusią:-).Bardzo,bardzo sie ciesze!!!!!!!!
Magda,ja bardzo podobnie jak ty miałam kilka dni bardzo ****o......:-:)-:)-(,chodziłam smutna i przygnebiona...ale trzeba sie otrząsnąć i iśc dalej do przodu po Upragnione Szczęście!!!
Mąż bierze witaminy mój,daję mu je wszystkie po 2 razy dziennie,jak będziemy na wizycie to dokładnie zapytam o sposób ich dawkowania.
Dziewczyny,ostatnio moja znajoma mi mówiła,że jej koleżanka z mężem starali się 8 lat o dziecko.....i nic,w ciąże nie zachodziła...odpuścili,pogodzili sie z tym faktem,zajęcli sie adopcją...i co..???!w czerwcu będzie rodzić!!!!!!!!!!!!!:tak:zaszła naturalnie w ciążę,na luzie,bo kompletnie odpuścili!!!!!!!!!!..........Kurcze,a w mojej głowi non stop siedzi jedna myśl i pragnienie......
ladynea,jak sie czujesz?????kiedy będzie wiadomo czy chłopak,czy kobitka???:-)
Agaawa,Magda,kiedy macie wizytę w klinice??
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki właśnie dzwonili z Invicty :-) Oba zarodki żyją, jeden tak samo się rozwija jak dotychczas a drugi trochę zwolnił ale pani embriolog mówiła, że to że nie rozwijają się równocześnie to normalne i żeby się nie martwić - JUTRO TRANSFER!!! Tak bardzo się cieszę :tak::tak::tak: Podobno zarodki płci męskiej rozwijają się szybciej a żeńskiej wolniej więc ten drugi to może dziewczynka, leniwa po mamusi ;-):-D
 
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i rady:) Dziś pierwszy dzień monitoringu-zobaczymy co tam słychać. Za monitoring już zapłaciłam,więc szkoda mi teraz się przenosić. Poczekam do końca i wtedy umówię się do dr.Z... od Kasik:)

Jestem w pierwszym cyklu po HSG także mam jeszcze maleńką nadzieję-że drogi dobrze oczyszczone i żołnierzyki dadzą popis:)

zastanawia mnie @ po HSG-dziś też o to zapytam...przyszła dzień później,trwała tak naprawdę 1,5dnia a potem do 6dc brązowe plamienia...miałyście tak może?

3mam kciuki za Was dziewczyny i gratuluję tym,którym się udało już:)
 
Karjetka89 - witaj serdecznie i oby Ci się w tym cyklu udało:)

Ladybea - u mnie ok, narazie nic się dzieje, bo czekam spokojnie na @ - teraz zależy mi, żeby przyszła jak najszybciej, bo martwię się, że 11 d.c wypadnie mi ok weekendu, a to by była porażka. A jak tam Twój brzunio?

Kasik36 - super wieści, cały czas zaciskam mocno kciuki i czytam Twoje posty, oby kolejne były tak optymistyczne, jak te do tej pory - musi się udać.

Agaawa - ja też ląduje czasem w Warszawie na kilka dni szkolenia, także wiem o czym mówisz, ale to dobrze - przynajmniej nie myślisz tak dużo, a dzień testowania u Ciebie lada moment - czekamy na wieści kochana.

MadziulaRz - tym razem @ się spisała i przyszła dość szybko, oby w następnym cyklu nie pojawiła się już wcale.

Czytam Was regularnie - znaczy codziennie - chyba się od Was uzależniłam dziewczynki - czasem nie mam czasu, żeby odpisać, a ile razy napisałm coś z telefonu i myślałam, że to poszło, a nie poszło.BRRRRRR

Lena - co z Tobą, bo ostatnio się nie odzywasz, a ten cykl walczymy razem:)

Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Do góry