reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny w poniedziałek dostałam domięśniowo pregnyl 10tyś jednostek i od wczoraj wyglądam jak w 3 miesiącu ciąży-tak mi brzuch wzdęło, a dzisiaj dodatkowo mam wrażenie, ze mi rozsadzi jajnik:o
Pierwszy raz miałam podany pregnyl. Też tak miałyście?
 
reklama
Hejka 😊 Ja dziś zrobiłam badania na trombofilię wrodzoną muszę czekać 14 dni roboczych na wynik . Narazie to ostanie badania które robię. No jedynie p
 
Hejka 😊 Ja dziś zrobiłam badania na trombofilię wrodzoną muszę czekać 14 dni roboczych na wynik . Narazie to ostanie badania które robię. No jedynie p
Panel tarczycowy zrobię przed wizytą u Endokrynologa. W poniedziałek mam jeszcze wizytę u dentysty żeby wyleczyć ząbki o ile są jakieś chore i ogarnąć szczepienie ☺️ także działam . Trzymam kciuki za Was dziewczyny cały czas śledzę forum ❤️
 
Tylko martwi mnie to ze jeszcze nie dostałam miesiączki po zabiegu. Zabieg miałam 9 kwietnia ale tak myślę może dlatego że długo krwawilam i w zeszłym tygodniu czułam mocno jajniki myślę że mogłaby być to owulacja to może miesiączka przyjdzie za tydzień. Zawsze miałam cykle 28 dni maks 30 ale domyślam się że po poronieniu może to inaczej teraz wyglądać ...
 
reklama
Czyli ta punkcja jest robiona na łóżku nie na samolocie? I leży się tam w pizamie jak w szpitalu?
Mam nadzieję, że się ze mnie nie nabijacie, ale lekarza głupio mi spytać 😅😅
Ja byłam na fotelu. Spokojnie nie ma się czego bać. Tylko pamiętaj, żeby odpowiednio wcześniej nie jeść. Lekarz Ci powie jaki czas musisz być bez jedzenia i picia.
Wez pizamke, kapcie i kanapki.
Mi po przebudzeniu kazali zjeść i jak zobaczyli, że jest wszystko oki to mogłam pójść sobie 😁 naprawdę nic nie bedziesz pamiętać. Mnie akurat nic nie bolało tego samego dnia ani na drugi dzień
Takze ja dobrze znioslam punkcje 🙂
 
Do góry