reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny 😭😭😭 nie bede miala transferu😭😭 z moich 10 jajeczek wiekszosc byla pusta a te co nie były puste były niedojrzale nie nadające sie do zapłodnienia 😭😭😭
I chyba juz koniec 😭😭na ten moment juz nas nie stac na kolejne próby 😭😭😭😭
Bardzo mi przykro :( Może pomyślcie o adopcji zarodka. Koszty o połowę niższe. Zarodki przebadane. A też rodzisz i jak dla mnie na przykład, nie ma znaczenia skąd jest materiał genetyczny bo dziecko jest moje, ja je rodzę a fenotyp i gr krwi zgadza się z naszą.
 
reklama
Dokładnie. Mojej teściowej nie pasuje ani ja ani druga synową bo mamy swoje zdanie i nie jesteśmy na każde jej zawołanie. Ma jedną jeszcze przyszła synową to ta toleruje bo ona nie ma swego zdania ale już zięcia nie znosi bo nie jest taki jakby chciała. To nie tylko wiedźma ale i wampir energetyczny naprawdę.
Aha no widocznie chciałaby synowe "szare myszki" ☺️ ale przynajmniej jesteście z tym razem jeżeli drugiej synowej nie toleruje również . Mój narzeczony też ma bratową i ta bratowa również nie przepada za teściowa moją no i jej więc jakoś zawsze mogę jej się zwierzyć i ona mnie rozumie ☺️
 
Bardzo mi przykro :( Może pomyślcie o adopcji zarodka. Koszty o połowę niższe. Zarodki przebadane. A też rodzisz i jak dla mnie na przykład, nie ma znaczenia skąd jest materiał genetyczny bo dziecko jest moje, ja je rodzę a fenotyp i gr krwi zgadza się z naszą.
Koszt o połowę niższy? Myslalam ze właśnie odwrotnie
 
Bardzo mi przykro :( Może pomyślcie o adopcji zarodka. Koszty o połowę niższe. Zarodki przebadane. A też rodzisz i jak dla mnie na przykład, nie ma znaczenia skąd jest materiał genetyczny bo dziecko jest moje, ja je rodzę a fenotyp i gr krwi zgadza się z naszą.
Dziekuje Wam wszystkim za mile slowa😘😘😘
Ale tak mi ciezko masakra😭
Jak tylko sie dowiedzialam to płaczę ogladam glupie seriale placze czytam o roznych opcjach znowu placze i tak w kółko 😭
Wiem ze musze sie jakos pozbierac ale dzisiaj jest strasznie😭😭
Zastanawialam sie wczesniej co bedzie jak transfer sie nie uda ale nie bralam a nie ze w ogole nie dojdzie do transferuz tymi jajeczkami😭😭
Rzeczywiscie adopcja jest tansza jak sprawdzalam cenniki...
Jak ochlone musimy dokladnie sprawdzić nasze fundusze czy damy rade jeszcze raz.. Ale teraz to nie mam sily na to zeby dalej walczyc... Jesli kolejny raz sie nie uda...
 
Dziekuje Wam wszystkim za mile slowa😘😘😘
Ale tak mi ciezko masakra😭
Jak tylko sie dowiedzialam to płaczę ogladam glupie seriale placze czytam o roznych opcjach znowu placze i tak w kółko 😭
Wiem ze musze sie jakos pozbierac ale dzisiaj jest strasznie😭😭
Zastanawialam sie wczesniej co bedzie jak transfer sie nie uda ale nie bralam a nie ze w ogole nie dojdzie do transferuz tymi jajeczkami😭😭
Rzeczywiscie adopcja jest tansza jak sprawdzalam cenniki...
Jak ochlone musimy dokladnie sprawdzić nasze fundusze czy damy rade jeszcze raz.. Ale teraz to nie mam sily na to zeby dalej walczyc... Jesli kolejny raz sie nie uda...
Kochana daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz. Płacz dziś, jutro, a nawet pojutrze. Wiem jak to jest jak łzy same płyną do oczu i nie możesz tego opanować 😔 płacz oczyszcza, dasz radę, napewno dasz radę 💪💪💪 trzymaj się 😘
 
Właśnie nie.. byliśmy akurat mniej więcej 4 dni przed moją miesiączka i przeczytalam, że właśnie przy inseminacji jest obowiązkowe drożność jajowodów, ale Nam nic nie wspomniał. Przepisał tylko CLO, dał grafik jak go brać i kazał przyjechać między 11 a 14 dniem cyklu. Z mężem się właśnie zastanawiałam i mówi, że może dlatego, że jestem poniżej 30, ale wątpię. A ja z tego szczęścia się nawet o to nie zapytalam, bo wyleciało mi w głowy
Drożność nie jest obowiązkowa, ale wskazana. Nie zbyt to przyjemne, ale przynajmniej wiadomo czy to nie tam jest problem zanim wyda się kasę na iui. W razie kolejnej przemysl temat :)
 
U Nas na szczęście mamy strasznie duże wsparcie i u Mojej Teściowej i u rodziców, mialam jeden dzień po wizycie męża u lekarza, że się podłamałam.. Nie chciałam z nikim rozmawiać, wyłączyłam telefon, to dzwonili między sobą i się martwili, a następnego dnia dostałam takie wsparcie, że nie ma nawet mowy, zeby złapać przy nich doła na dłużej niż jeden dzień 🥰 chyba, że bym nie włączyła telefon przez kilka dni, ale myślę, że bym miala wizyty domowe 😂 mój mąż w pracy słyszał "a Ty nie wiesz jak się strzela? Ja Ci z chęcią pomogę!' 🤦‍♀️ miał ochotę strzelić, ale im po gebie..
Kurcze dziewczyny, wiem o konieczności inseminacji od marca, czytałam te forum i tak bałam się napisać, a teraz żałuję.. dajecie tyle wsparcia, jest tu tak miła atmosfera, że aż się chce tu zaglądać 🥰
Po gębie wskazane :)))
Myślę, że każda miala wątpliwości, ale jak to mówią w grupie raźniej, a czasami łatwiej zrozumie ktoś obcy, kto ma podobny problem:)
 
reklama
Dziewczyny 😭😭😭 nie bede miala transferu😭😭 z moich 10 jajeczek wiekszosc byla pusta a te co nie były puste były niedojrzale nie nadające sie do zapłodnienia 😭😭😭
I chyba juz koniec 😭😭na ten moment juz nas nie stac na kolejne próby 😭😭😭😭
Bardzo Ci współczuję.. :( może faktycznie pomyślcie o adopcji zarodka?
 
Do góry