reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny 😭😭😭 nie bede miala transferu😭😭 z moich 10 jajeczek wiekszosc byla pusta a te co nie były puste były niedojrzale nie nadające sie do zapłodnienia 😭😭😭
I chyba juz koniec 😭😭na ten moment juz nas nie stac na kolejne próby 😭😭😭😭
Bardzo, bardzo mi przykro 😢😔 Nie wiem co napisać bo żadne słowa tu nie pocieszą. Kochana odpocznij teraz, wypłacz się żeby nie dusić w sobie emocji. Wierzę, że i tak się nie poddasz i będziesz dalej walczyć nie musi to być za miesiąc czy dwa. Jestem z Tobą ,trzymaj się mocno ❤️
 
reklama
Dziewczyny 😭😭😭 nie bede miala transferu😭😭 z moich 10 jajeczek wiekszosc byla pusta a te co nie były puste były niedojrzale nie nadające sie do zapłodnienia 😭😭😭
I chyba juz koniec 😭😭na ten moment juz nas nie stac na kolejne próby 😭😭😭😭
Bardzo mi przykro 😔 wiem jak to boli też musiałam kiedyś odpuścić bo kasy brakowało a potem los się odwrócił sytuacja się polepszyła i działamy dalej chociaż wiem że koszty transferu są dużo większe niż iui 😔 Nie trać nadziei może coś jeszcze wykombinujecie 😘
 
Dziewczyny 😭😭😭 nie bede miala transferu😭😭 z moich 10 jajeczek wiekszosc byla pusta a te co nie były puste były niedojrzale nie nadające sie do zapłodnienia 😭😭😭
I chyba juz koniec 😭😭na ten moment juz nas nie stac na kolejne próby 😭😭😭😭
Bardzo mi przykro ☹️ nie wiem co więcej mogę napisać bo żadne słowa teraz nie ukoją Twojego bólu.. Jakie to jest przykre że pieniądze ograniczają nas w dążeniu do upragnionego celu ☹️ ale wierzę że wstaniesz i będziesz dalej walczyć! Ściskam mocno! 🤗
 
Byłam robić szereg badań... 11 próbek fiolek pobranych. Antykoagulant toczniowy nie wykonają, ponieważ laboratorium rozmroziło próbkę z krwią i powiedzieli, ze oni tego nie wykonają. Zwrot kosztów
Brak słów
Czy jak zrobiłam - białko c białko S homocysteine i poniższe ze zdjecia to coś wykryje zespół antyfosofolipidowy czy tez nie?
 

Załączniki

  • 7B8B3ED7-95AF-46E6-8A3B-66BFE3FBD565.jpeg
    7B8B3ED7-95AF-46E6-8A3B-66BFE3FBD565.jpeg
    54,3 KB · Wyświetleń: 23
  • 0F662BC8-E86E-408D-A140-4887A6A60F10.jpeg
    0F662BC8-E86E-408D-A140-4887A6A60F10.jpeg
    103,6 KB · Wyświetleń: 24
Jutro rano mam zrobić test, a od 2 dni nie potrafię o niczym innym myślę:( I na samą myśl, że może być rozczarowanie mam łzy w oczach. Tak bardzo się boję jutra... Szczególnie, że nic nie czuję, żeby się we mnie działo...
Dziewczyny jak Wy sobie dajecie radę? Tyle w Was optymizmu.
Doskonale cie rozumiem. Mnie właśnie dziś jajnik boli i plecy a zawsze plecy mnie bolą na okres więc mam złe przeczucia😬
A najgorsze że jakoś tak się nastawiłam że teraz musi się udać i boję się zobaczyć 1 kreskę bo będę ryczeć jak bóbr 😓
 
Całe szczęście, że mieszkacie osobno serio dużo to ułatwia ☺️ Ale wiem , że pewnie jest z tym Tobie ciężko z powodu tych komentarzy ale tacy ludzie już się nie zmienią to jest z serii "ten typ tak ma". Najgosze jest to że Twoja teściowa miesza w to Waszego Synka . Śmiesznie to napisałaś "wiedźma" 😁 Ja też się zastanawiam jak to jest z tymi tesciowymi czy to my synowe takie złe czy co . Ale ja myślę że nie raz teściowe chcą sobie synowe podporządkować pod siebie a gdy się buntujemy wtedy oczywiście to my te najgosze bo to robimy źle itp. Ja zawsze mówię obym ja nie była taką teściową hehe ☺️
Dokładnie. Mojej teściowej nie pasuje ani ja ani druga synową bo mamy swoje zdanie i nie jesteśmy na każde jej zawołanie. Ma jedną jeszcze przyszła synową to ta toleruje bo ona nie ma swego zdania ale już zięcia nie znosi bo nie jest taki jakby chciała. To nie tylko wiedźma ale i wampir energetyczny naprawdę.
 
reklama
No i nie mam po co robic testu jutro😰😰😰wczoraj skończyłam dupka i dzisiaj przyszła @😰😰😰nie mam już siły😰😰😰tak bardzo liczyłam na te wszystkie leki i zastrzyki i nie pomogły😰
Tak mi przykro teraz dopiero czytam wszystko i doczytałam że dostałaś @😓
Nie wiem ale jakoś czuje ze tez dostanę więc może ten test sobie odpuszczę jutro....
 
Do góry