reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziekuje Wam wszystkim za mile slowa😘😘😘
Ale tak mi ciezko masakra😭
Jak tylko sie dowiedzialam to płaczę ogladam glupie seriale placze czytam o roznych opcjach znowu placze i tak w kółko 😭
Wiem ze musze sie jakos pozbierac ale dzisiaj jest strasznie😭😭
Zastanawialam sie wczesniej co bedzie jak transfer sie nie uda ale nie bralam a nie ze w ogole nie dojdzie do transferuz tymi jajeczkami😭😭
Rzeczywiscie adopcja jest tansza jak sprawdzalam cenniki...
Jak ochlone musimy dokladnie sprawdzić nasze fundusze czy damy rade jeszcze raz.. Ale teraz to nie mam sily na to zeby dalej walczyc... Jesli kolejny raz sie nie uda...
Właśnie przeczytałam co się stało. Wyłącz się. Powsciekaj. Czasem trzeba. Potem pogadaj z mężem co dalej i jakie opcje u was wchodzą w grę. Może warto rozważyć to co pozostaje, czyli np adopcja zarodka jeśli jesteście z tym ok.
Ściskam cię mocno!
 
Musisz sprawdzać na stronach poszczególnych klinik, u mnie koszt ok 3500 + transfer 1800. Ale Ty chyba myślisz o czymś innym, bo ja mówię o zarodkach, które zostały po in vitro gdzie para chce wykorzystać tylko 2-3 a pozostałe 3 są zamrożone i oddane do adopcji a nie o dawstwie komórek które rzeczywiście jest mega drogie :) Przy zarodku nie ma w ogóle waszego materiału genetycznego a przy komórce obcej kobiety, która jest zapładniana nasieniem partnera jest to fizycznie jego dziecko tyle że transfer robią do Ciebie i Ty rodzisz. U nas dziecko i tak nie może być fizycznie mojego męża dlatego m. in. zdecydowaliśmy się na adopcję. Plus w moim wieku i przy różnych zawirowaniach zdrowotnych i takim sobie amh bałam się sytuacji która nastąpiła u fok a my na kasie nie śpimy...
Ok :-) dzieki !
 
reklama
Dziewczyny mam takie małe pytanie techniczne: używać forum przez stronę czy jesto może jakaś aplikacja, którą można zainstalować? Pytam, bo nie widzę na bieżąco Waszych wypowiedzi
 
Do góry