reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny,
Jestem po wizycie.. Standardowo bez sensu panikowalam no ale coz...
Uroslo mi 10 jajeczek z czego podobno 7 powinno sie nadawac... Lekarz mowil ze to dobry wynik jak na moje takie niskie amh.
Juz w czwartek mam miec punkcje- mega szybko a bylam umowiona na 2 usg na czwartek...
Aaaa
I teraz lolejny stret i zle mysli ze sie nie zapłodnią te jajeczka... :( Ehh nie wiem jak sie ich pozbyc...
Ale jak bedzie wszystko ok to 4 maja mam miec transfer wiec @izzy_j moze w tym samym dniu bedziemy mialy:)
A jakbym jeszcze panikowala to dziewczyny prosze zwroccie mi uwage, ochrzańcie krzyknijcie przywolajcie do porzadku czy cos!!
Piękny wynik!! Proszę się już nie nakręcać, od dziś tylko pozytywne nastawienie :) pamiętaj, ze to tez klucz do sukcesu 😊
 
reklama
Dziewczyny,
Jestem po wizycie.. Standardowo bez sensu panikowalam no ale coz...
Uroslo mi 10 jajeczek z czego podobno 7 powinno sie nadawac... Lekarz mowil ze to dobry wynik jak na moje takie niskie amh.
Juz w czwartek mam miec punkcje- mega szybko a bylam umowiona na 2 usg na czwartek...
Aaaa
I teraz lolejny stret i zle mysli ze sie nie zapłodnią te jajeczka... :( Ehh nie wiem jak sie ich pozbyc...
Ale jak bedzie wszystko ok to 4 maja mam miec transfer wiec @izzy_j moze w tym samym dniu bedziemy mialy:)
A jakbym jeszcze panikowala to dziewczyny prosze zwroccie mi uwage, ochrzańcie krzyknijcie przywolajcie do porzadku czy cos!!
Ja na owu jeszcze poczekam ze 3 dni, LH i estradiol ok ale progesteron jest u mnie jak TSH - nie istniejący 0,04 :/ Także transfer się przesunie mniej więcej za tydzień. Pewnie w pt jeszcze powtórzę badania.
 
Spokojnie, wszystko będzie w normie do czasu transferu 😉 poczekaj na zalecenia Pani doktor, ale ja i tak wiem że będzie wszystko dobrze 😉❤️
Na razie powtarzam badania w pt i jak ustrzelimy owu to wtedy decyzja kiedy transfer. Bardzo mi się ta ginka z kliniki podoba, odpowiada na smsy, ma się poczucie że jest się zaopiekowanym. Progiem mam się nie przejmować na razie. Powtórzę jeszcze TSH bo chciałabym maksymalnie zmniejszyć dawkę thyrozolu albo zupełnie go wyłączyć w ciąży, ale ta gin-endo lokalna upiera się żeby brać do 10-12 tyg.
 
Dziewczyny czy potraficie zinterpretować te wyniki?
 

Załączniki

  • C4B9DB01-D5AB-44C5-9A1F-49675AA1716F.jpeg
    C4B9DB01-D5AB-44C5-9A1F-49675AA1716F.jpeg
    68,4 KB · Wyświetleń: 51
Dziewczyny,
Jestem po wizycie.. Standardowo bez sensu panikowalam no ale coz...
Uroslo mi 10 jajeczek z czego podobno 7 powinno sie nadawac... Lekarz mowil ze to dobry wynik jak na moje takie niskie amh.
Juz w czwartek mam miec punkcje- mega szybko a bylam umowiona na 2 usg na czwartek...
Aaaa
I teraz lolejny stret i zle mysli ze sie nie zapłodnią te jajeczka... :( Ehh nie wiem jak sie ich pozbyc...
Ale jak bedzie wszystko ok to 4 maja mam miec transfer wiec @izzy_j moze w tym samym dniu bedziemy mialy:)
A jakbym jeszcze panikowala to dziewczyny prosze zwroccie mi uwage, ochrzańcie krzyknijcie przywolajcie do porzadku czy cos!!
Rozumiem Twoje nerwy, też chodzę i myślę... :( ale dziewczyny mają rację trzeba się wyciszyć i spróbować myśleć pozytywnie ;-) 🤞🤞🤞🤞 za Cibie :)
 
reklama
Do góry