reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziękuję , no właśnie tak myślałam że ta antytrombina jest za niska 🤔 a czy do zespołu antyfosfolipidowego należą jeszcze jakieś inne badania które można zrobić oprócz trombofilii wrodzonej?
Jest ich chyba z 10 w pakiecie ale toczeń i kardiolipina i te drugie przeciwciała są najważniejsze. Ale lekarz musi to sobie poskładać żeby zobaczyć co i jak o ile jest sensownym diagnostykiem.
 
reklama
Dziewczyny,
Jestem po wizycie.. Standardowo bez sensu panikowalam no ale coz...
Uroslo mi 10 jajeczek z czego podobno 7 powinno sie nadawac... Lekarz mowil ze to dobry wynik jak na moje takie niskie amh.
Juz w czwartek mam miec punkcje- mega szybko a bylam umowiona na 2 usg na czwartek...
Aaaa
I teraz lolejny stret i zle mysli ze sie nie zapłodnią te jajeczka... :( Ehh nie wiem jak sie ich pozbyc...
Ale jak bedzie wszystko ok to 4 maja mam miec transfer wiec @izzy_j moze w tym samym dniu bedziemy mialy:)
A jakbym jeszcze panikowala to dziewczyny prosze zwroccie mi uwage, ochrzańcie krzyknijcie przywolajcie do porzadku czy cos!!
 
I jeszcze powiedz ze prywatnie do niego chodzisz? Co za lekarze nie dość że płacisz to jeszcze olewają. Ja miałam taka endokrynolog 7 lat temu co wizyta inne wyniki a ona ze taki mój przypadek nie umiala wyregulować. Poszłam do innej i po 2 wizytach wyregulowana tarczyca. Leki te same i nic się nie dzieje na szczęście.
No prywatnie ale już przy następnej ciąży do niego nie pójdę....no niektórym lekarzom nie chce się głębiej badać
 
Dziewczyny polip pobrany w całości 😊Endometrium prawie 9 mm, pęcherzyk w lewym 15 mm także owu za jakieś 3 dni więc transfer jednak po majówce. Czekam jeszcze na wyniki LH, estradiolu i proga.
Jakie ładne endometrium 😊 całe szczęście, że wycięli Ci tego polipa w całości 😊 To oby majówka pogoda dopisała, żebyś mogła odpocząć i się zrelaksować na świeżym powietrzu i wtedy po dzidziusia 😊😊
 
Dziewczyny,
Jestem po wizycie.. Standardowo bez sensu panikowalam no ale coz...
Uroslo mi 10 jajeczek z czego podobno 7 powinno sie nadawac... Lekarz mowil ze to dobry wynik jak na moje takie niskie amh.
Juz w czwartek mam miec punkcje- mega szybko a bylam umowiona na 2 usg na czwartek...
Aaaa
I teraz lolejny stret i zle mysli ze sie nie zapłodnią te jajeczka... :( Ehh nie wiem jak sie ich pozbyc...
Ale jak bedzie wszystko ok to 4 maja mam miec transfer wiec @izzy_j moze w tym samym dniu bedziemy mialy:)
A jakbym jeszcze panikowala to dziewczyny prosze zwroccie mi uwage, ochrzańcie krzyknijcie przywolajcie do porzadku czy cos!!
No i widzisz nie potrzebnie się martwiłaś 😊 Super wynik 😊 Na pewno wszystko będzie dobrze, głowa do góry teraz tylko wypoczywaj i łap same pozytywne myśli 😊
 
Jestem po wizycie u doktora jedni dobre , że dał mi zwolnienie z tym problemu nie było. Tak jak myślałam nic na tą niską antytrombinę nie powiedział stwierdził żeby się tak nie martwiłam . A co do poronienia to mówił że plus jest bo zaszłam w ciążę i że teraz w czasach pandemii zwiększyła się liczba poronień bo te wirusy cały czas krążą i mogę już próbować od lipca bo wszystko jest ładnie czysto no ale to wiadomo zdecyduje mój lekarz w klinice. Stwierdził że cieplejsze dni bardziej sprzyjają w rozwijaniu się ciąży no ok może coś w tym jest ale żeby od razu wszystko zganiać na wirusy teraz pandemia to każdy ma wymówkę co innego jakbym przechodziła Covid no ale raczej nie miałam. Apropo witamin nie mieli w aptece tych co chciałam ale również zakupiłam metylowane formy z firmy Naturell B12 i kwas foliowy z tym że kwas foliowy jedna tabletka zawiera go 400 qg jeżeli mam homocysteinę w normie to czy jedna tabletka starczy? Jaką Wy dawkę kwasu foliowego bierzecie? Przepraszam, wczoraj pytałam ale no już nie wiem..... Witaminę D kupiłam lek jedna tabletka zawiera 4000j. Nazwa Vigalex Max
 
reklama
Do góry