reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Mam pozostałe wyniki zespołu antyfosfolipidowego , jeszcze tylko nie ma wyniku antykoagulant tocznia . Izzy czy pomoglabyś mi zinterpretować te wyniki bo wiem , że Ty też je robiłaś.

1. Antytrombina 3 wynik : 82% zakres referencyjny 83-118 % ( mam oznaczenie literka L jako wynik niski nie wiem czy dobrze czy źle.....)

2. Białko C
Wynik 126% zakres referencyjny 70%-140%

3. Białko S wolne
Wynik: 95 % zakres referencyjny 60-114%

4. Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgG
Wynik <2,00
Zakres referencyjny: <12 wynik negatywny
>12 wynik pozytywny

5. Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: <12 wynik negatywny, >12 wynik pozytywny

6. Przeciwciała przeciw beta 2-glikoproteine IgG
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: <20 wynik negatywny, > 20 wynik pozytywny

7. Przeciwciała przeciw 2-glikoproteine IgM
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny, >=20 wynik pozytywny.

Chcę dziś te badania pokazać temu doktorowi co do niego idę ale sądzę , że nic konkretnego nie powie, dlatego Ciebie Izzy chcę zapytać co o tych wynikach myślisz ? 🤔
 
Mam pozostałe wyniki zespołu antyfosfolipidowego , jeszcze tylko nie ma wyniku antykoagulant tocznia . Izzy czy pomoglabyś mi zinterpretować te wyniki bo wiem , że Ty też je robiłaś.

1. Antytrombina 3 wynik : 82% zakres referencyjny 83-118 % ( mam oznaczenie literka L jako wynik niski nie wiem czy dobrze czy źle.....)

2. Białko C
Wynik 126% zakres referencyjny 70%-140%

3. Białko S wolne
Wynik: 95 % zakres referencyjny 60-114%

4. Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgG
Wynik <2,00
Zakres referencyjny: <12 wynik negatywny
>12 wynik pozytywny

5. Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: <12 wynik negatywny, >12 wynik pozytywny

6. Przeciwciała przeciw beta 2-glikoproteine IgG
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: <20 wynik negatywny, > 20 wynik pozytywny

7. Przeciwciała przeciw 2-glikoproteine IgM
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny, >=20 wynik pozytywny.

Chcę dziś te badania pokazać temu doktorowi co do niego idę ale sądzę , że nic konkretnego nie powie, dlatego Ciebie Izzy chcę zapytać co o tych wynikach myślisz ? 🤔
Ja myśle, ze wszystko jest okej ;) tym jednym procentem bym się nie przejmowała w 1 pozycji. Ale to pewno @izzy_j Ci potwierdzi :)
 
Mam pozostałe wyniki zespołu antyfosfolipidowego , jeszcze tylko nie ma wyniku antykoagulant tocznia . Izzy czy pomoglabyś mi zinterpretować te wyniki bo wiem , że Ty też je robiłaś.

1. Antytrombina 3 wynik : 82% zakres referencyjny 83-118 % ( mam oznaczenie literka L jako wynik niski nie wiem czy dobrze czy źle.....)

2. Białko C
Wynik 126% zakres referencyjny 70%-140%

3. Białko S wolne
Wynik: 95 % zakres referencyjny 60-114%

4. Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgG
Wynik <2,00
Zakres referencyjny: <12 wynik negatywny
>12 wynik pozytywny

5. Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: <12 wynik negatywny, >12 wynik pozytywny

6. Przeciwciała przeciw beta 2-glikoproteine IgG
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: <20 wynik negatywny, > 20 wynik pozytywny

7. Przeciwciała przeciw 2-glikoproteine IgM
Wynik: <2,00
Zakres referencyjny: < 20 wynik negatywny, >=20 wynik pozytywny.

Chcę dziś te badania pokazać temu doktorowi co do niego idę ale sądzę , że nic konkretnego nie powie, dlatego Ciebie Izzy chcę zapytać co o tych wynikach myślisz ? 🤔
L oznacza low czyli za niskie. Reszta wygląda ok. Dopytaj lekarza bo może trzeba zestawić kilka rzeczy ze sobą.
 
L oznacza low czyli za niskie. Reszta wygląda ok. Dopytaj lekarza bo może trzeba zestawić kilka rzeczy ze sobą.
Dziękuję , no właśnie tak myślałam że ta antytrombina jest za niska 🤔 a czy do zespołu antyfosfolipidowego należą jeszcze jakieś inne badania które można zrobić oprócz trombofilii wrodzonej?
 
Ja też mam wtedy ciśnienie milion pięćset ;-) ja niestety nie mam jak czasowo podjechać na bętę w piątek, więc pozostaje mi ty;lko test... Ale jeśli wo.lisz zrobić betę to śmiało :)
Spoko zawsze jest jeszcze nadzieja jak test negatywny ze beta co innego pokaze.😉 Mi już teraz ciśnienie skacze jak pomyślę że coraz bliżej.
 
Dziękuję no właśnie ta antytrombina jest za niska tak jak Izzy napisała 🤔 Skonsultuję to dziś z doktorem ale sądząc po jego podejściu to pewnie powie że jest ok.....ehhh
I jeszcze powiedz ze prywatnie do niego chodzisz? Co za lekarze nie dość że płacisz to jeszcze olewają. Ja miałam taka endokrynolog 7 lat temu co wizyta inne wyniki a ona ze taki mój przypadek nie umiala wyregulować. Poszłam do innej i po 2 wizytach wyregulowana tarczyca. Leki te same i nic się nie dzieje na szczęście.
 
reklama
Do góry