reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja
W sumie już sama nie wiem. Chciałam po weekendzie majowym 4 ale w sumie 10 dni od iui będzie w czwartek 29kwietnia ale boję się rozczarowania i chyba odwlekać będę aż, do planowanej @ chyba że nie wytrzymam to testa zrobię w piątek.
Dzięki za kciuki😉
Ja mam zrobić test 30.04, bo od niego zależy dalsze przyjmowanie leków. To może razem zrobimy? ;-)
 
W sumie już sama nie wiem. Chciałam po weekendzie majowym 4 ale w sumie 10 dni od iui będzie w czwartek 29kwietnia ale boję się rozczarowania i chyba odwlekać będę aż, do planowanej @ chyba że nie wytrzymam to testa zrobię w piątek.
Dzięki za kciuki😉
Aha teraz doczytałam , że w piątek będzie 11 dni po inseminacji . Już beta pewnie by coś pokazała ale jak masz cierpliwość żeby czekać to czekaj ja osobiście nie wytrzymałabym bo zrobiłam 11 dni po inseminacji ale ja zawsze w gorącej wodzie kąpana 😊 Jak chcesz zrobić test to zrób test to wszystko zależy od Ciebie a my trzymamy kciuki ✊✊
 
Kochana nie stresuj się wiem to po sobie ja też dużo się stresowałam , płakałam jak byłam w ciąży i nawet jeszcze przed betą taki miałam w sobie stres teraz jak uda mi się ponownie zajść w ciążę to przede wszystkim nie będę czytać internetów no oprócz forum 😊 i przede wszystkim nie będę źle myśleć Tobie Kochana też radzę nie smuć się bo i tak nie mamy na nic wpływu..trzymam kciuki za Ciebie ✊✊
Dziękuję za słowa otuchy 😘 za 🤞 na razie nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;-)
 
Wiesz , że zawsze dobrzy ludzie mają pod górkę a ci źli zawsze im się upiecze 😏 ja osobiście nie uważam , że jestem jakaś dobra bo każdy ma swoje za uszami ale nigdy żadnej kobiecie nie powiedziałabym tak nawet jakbym jej nie lubiła to wolałabym ugryźć się w język . Sugeruje się tym powiedzeniem " Nie życz nikomu co Tobie nie miłe"
Masz rację. Też tak uważam. Moja teściowa jest tak wredna osoba a mimo to olewam ja. Szkoda mi nerwów na nią i niech sobie gada o mnie co chce 😉
 
Aha teraz doczytałam , że w piątek będzie 11 dni po inseminacji . Już beta pewnie by coś pokazała ale jak masz cierpliwość żeby czekać to czekaj ja osobiście nie wytrzymałabym bo zrobiłam 11 dni po inseminacji ale ja zawsze w gorącej wodzie kąpana 😊 Jak chcesz zrobić test to zrób test to wszystko zależy od Ciebie a my trzymamy kciuki ✊✊
Tak właśnie myślę też o becie w piątek... Bo cierpliwość mam słaba bardziej chyba strach przed rozczarowaniem ech
 
Gosia błagam, wysterylizuj kotkę. I kotki też żeby się nie rozmnażały chyba że prowadzisz hodowlę...
No właśnie już teraz myślałam nad tym . Kotki trafią w dobre ręce do mojej mamy ale już właśnie tak stwierdziłam, że to już ostatnie okocenie jej . Ja nie mam dużo kotów w gospodarstwie a bardzo lubię po prostu u mnie w gospodarstwie są same kocury a tą kotkę co mam to kiedyś ją wzięłam spod mojej pracy bo się błąkała i tak już z nami została . No ale niech dojdzie do siebie i umówię ja na zabieg.
 
reklama
Do góry