reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny a powiedzcie mi inseminacje robi się na pękniętym pęcherzyku czy jak?? Czy różnie według decyzju lekarza ??
To zależy:)
Ja dzisiaj miałam przed owulacja,
Poprzednim razem miałam z pękniętym.
Myślę że też ciężko dokładnie określić dokladnie moment pęknięcia pęcherzyka, szczerze to myślałam że dzisiaj będzie już pęknięty ale mimo że 24 h temu brałam zastrzyk jeszcze pęknięcia nie było
 
reklama
To zależy:)
Ja dzisiaj miałam przed owulacja,
Poprzednim razem miałam z pękniętym.
Myślę że też ciężko dokładnie określić dokladnie moment pęknięcia pęcherzyka, szczerze to myślałam że dzisiaj będzie już pęknięty ale mimo że 24 h temu brałam zastrzyk jeszcze pęknięcia nie było
A rozumiem już kochana:)
 
tak jakoś wychodziło akurat. Najpierw był wyznaczany termin i godzina inseminacji i na tej podstawie określało się godzinę podania zastrzyku.
I to lekarz juz w Gdańsku to oceniał kiedy podać?? Bo jak sie jest już w Gdańsku to już Augustyniak pewnie nie ingeruje w to??
 
Screenshot_20210309-111437_Chrome.jpg


25 lat kończę w maju ale ten wynik to chyba przesada? Kurczę nie dobrze jak jest tak dużi, prawda?
 
reklama
Do góry