reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
przeważnie globulki są na ok 10 dni. Ale to też zależy od rodzaju infekcji.
Rozumiem, ciekawe czy później się robi ponownie cytologie czy jak... bo ja miałam.miec drożność badana ale przez ten wynik nie moge w tym cyklu Bo chciałam jeszcze zrobić przed wizytą u Augustyniaka... ale już od poniedzialku sie oddaje w jego rece niech on działa
 
reklama
Dobrze rozpisane witaminy w ciąży są na stronie pan tabletka.pl i tam masz składniki wszystkich witamin i porównanie dawek polecam[emoji846]
Mam jeszcze pytanko bo na tej stronie jest napisane, że wskazane jest branie 2 tabletek Pregna DHA + 1 tabletka pregna plus to koszt miesięczny wynosi 90 zł bo trzeba kupić dwa opakowania Pregna DHA . Jak Ty stosujesz czy po jednej tabletce z każdej czy tak jak napisałam wyżej ?
 
Ja biorę po jednej z każdego opakowania bo w plusie też jest jakaś dawka DHA więc uznałam że to tak jakbym brała półtorej dawki i jeśli bierzesz regularnie to tak czy tak to dha jest dostarczane i działa w organizmie[emoji846]
Mam jeszcze pytanko bo na tej stronie jest napisane, że wskazane jest branie 2 tabletek Pregna DHA + 1 tabletka pregna plus to koszt miesięczny wynosi 90 zł bo trzeba kupić dwa opakowania Pregna DHA . Jak Ty stosujesz czy po jednej tabletce z każdej czy tak jak napisałam wyżej ?
 
Rozumiem, ciekawe czy później się robi ponownie cytologie czy jak... bo ja miałam.miec drożność badana ale przez ten wynik nie moge w tym cyklu Bo chciałam jeszcze zrobić przed wizytą u Augustyniaka... ale już od poniedzialku sie oddaje w jego rece niech on działa
nie wiem jak cytologia ale przed drożnością napewno będziesz musiała mieć badanie czystości pochwy
 
Invicta Bydgoszcz, Dr Augustyniak. Podobno super lekarz :p znajoma jest po invitro kierowana właśnie przez tego lekarza i zachwycona ale wiesz... ile ludzi tyle opinii z resztą jak ma narzekać jak po pierwszym in vitro jest w ciąży. Ja nie mam w ogole humoru, zrobiłam sie mega placzliwa nawet jeść nie mogę I co najgorsze nie wiem jak sobie z tym poradzić, po prostu przerasta mnie to wszystko
O to super, najważniejsze. Zawsze lepiej z polecenia. :) wszystko rozumiem, cały ten proces jest bardzo wykańczający i wpływające na psychikę, ale jednak trzeba znaleźć w sobie siłę, żeby działać dalej bo nie mamy na to wpływu, i jedynie działania nam pomogą, a lepiej siebie jeszcze bardziej nie dobijać bo już wystarczająco dużo masz na głowie
 
Dziewczyny a powiedzcie mi inseminacje robi się na pękniętym pęcherzyku czy jak?? Czy różnie według decyzju lekarza ??
 
reklama
Do góry