reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny pomocy :D wynik cytologii 2 stopień i stan zapalny, na drożność nie ma na razie opcji tak powiedziała położna, czy to się leczy?? Wizyta dopiero w poniedziałek u lekarza ginekologa z kliniki niepłodności dokładnie Invicta w Bydgoszczy. Czy któraś z Was miała taki problem??
 
reklama
Ogólnie jestem po wizycie u ginekologa który będzie prowadził dalej ciąże ( klinika tego nie robi) i jestem bardzo zadowolona, poświęcił mi 45 min, wysłuchał całej historii, wyjaśnił jakie badania będzie trzeba powtórzyć, które zrobić dodatkowo itp. czułam się bardzo komfortowo a tego bałam się najbardziej. 🙂

Ogólnie maluszek ma już 2 cm, serduszko bije prawidłowo i wszystko idzie w dobrym kierunku.
 
Dobrze rozpisane witaminy w ciąży są na stronie pan tabletka.pl i tam masz składniki wszystkich witamin i porównanie dawek polecam[emoji846]
Rozumiem jak widać człowiek uczy się całe życie też dużo czytam tych internetów ale czym więcej czytam tym mniej wiem [emoji1751] Na jednej stronie tak pisze na drugiej tak . Muszę poważnie się zastanowić nad tym wyborem witamin . Najlepiej jak poczekam do wizyty . Z tego co czytałam to takie witaminy typowe dla kobiet w ciąży trzeba koniecznie już przyjmować w drugim trymestrze a w pierwszym można jeszcze przyjmować kwas foliowy to co np. dotychczas bierzemy . W tym tygodniu skończą mi się pregna start to napisze do kliniki jakie już mogłabym kupić witaminy bo jeszcze średnio się na tym znam . Ważne , że w ogóle jakiekolwiek narazie przyjmuje [emoji3526] Zastanowię się nad tym Femibion bo widzę , że ma dobre opinie [emoji3526] No ale to dopiero po konsultacji [emoji3526]
 
Mąż cierpi na kryptozoospermie więc jeśli inseminacja to nasieniem dawcy u nas... No my od 2 lat i na razie decyzja padła na AID. W poniedziałek mamy wizyte nasza pierwsza w klinice niepłodności
Rozumiem, a jaka klinika i w jakim mieście? Trzymam kciuki, żebyście trafili na super lekarza!
 
Rozumiem, a jaka klinika i w jakim mieście? Trzymam kciuki, żebyście trafili na super lekarza!
Invicta Bydgoszcz, Dr Augustyniak. Podobno super lekarz :p znajoma jest po invitro kierowana właśnie przez tego lekarza i zachwycona ale wiesz... ile ludzi tyle opinii z resztą jak ma narzekać jak po pierwszym in vitro jest w ciąży. Ja nie mam w ogole humoru, zrobiłam sie mega placzliwa nawet jeść nie mogę I co najgorsze nie wiem jak sobie z tym poradzić, po prostu przerasta mnie to wszystko
 
Dziewczyny pomocy :D wynik cytologii 2 stopień i stan zapalny, na drożność nie ma na razie opcji tak powiedziała położna, czy to się leczy?? Wizyta dopiero w poniedziałek u lekarza ginekologa z kliniki niepłodności dokładnie Invicta w Bydgoszczy. Czy któraś z Was miała taki problem??
najpewniej lekarz przepisze Ci antybiotyk w globulkach żeby wyleczyć infekcje. Żadnym domowym sposobem napewno sama tego nie wyleczysz
 
Ja pregna start brałam do 6 tygodnia bo akurat tak mi się opakowanie kończyło[emoji846] ale jak byłam na wizycie to lekarz powiedział że spokojnie mogę zmienić na pregna plus i dha jak tylko wybiorę start także mysleze też już możesz zacząć brać[emoji4]
Dziękuję Ci bardzo no właśnie czytałam teraz , że DHA jest bardzo potrzebny . Więc wybiorę do końca i wtedy zakupię już inne ☺️ Mi od ostatniej miesiączki też leci 6 tydzień ☺️ Więc już czas żeby na inne się przerzucić ☺️
 
najpewniej lekarz przepisze Ci antybiotyk w globulkach żeby wyleczyć infekcje. Żadnym domowym sposobem napewno sama tego nie wyleczysz
No nie nie będę kombinować w domu, broń Boże bardziej chodziło mi czy leczenie jest jakieś uciazliwe i co sie łyka. Położna ode mnie z przychodni chciała mnie zapisać do tego lekarza co bylam na cytologii ale wolę już poczekać do Augustyniaka
 
Ogólnie jestem po wizycie u ginekologa który będzie prowadził dalej ciąże ( klinika tego nie robi) i jestem bardzo zadowolona, poświęcił mi 45 min, wysłuchał całej historii, wyjaśnił jakie badania będzie trzeba powtórzyć, które zrobić dodatkowo itp. czułam się bardzo komfortowo a tego bałam się najbardziej. 🙂

Ogólnie maluszek ma już 2 cm, serduszko bije prawidłowo i wszystko idzie w dobrym kierunku.
Super ,grunt to dobry lekarz, który nie będzie lekceważył niczego i zadba o Ciebie i maleństwo ☺️ Który tydzień już u Ciebie ? ☺️
 
reklama
No nie nie będę kombinować w domu, broń Boże bardziej chodziło mi czy leczenie jest jakieś uciazliwe i co sie łyka. Położna ode mnie z przychodni chciała mnie zapisać do tego lekarza co bylam na cytologii ale wolę już poczekać do Augustyniaka
przeważnie globulki są na ok 10 dni. Ale to też zależy od rodzaju infekcji.
 
Do góry