reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Hej, czy któraś z Pań może miała adenomioze i zaszła w ciążę? Po usunięciu mięśniaka podśluzówkowego w miejsce rany wdała się właśnie ta przypadłość. Narazie jestem na hormonach. Dostałam endovelle. Zastanawiam się jednak czy to coś da. I lepiej poprzez histeroskopie odrazu pozbyć się tego ogniska zapalnego.
 
Hej, czy któraś z Pań może miała adenomioze i zaszła w ciążę? Po usunięciu mięśniaka podśluzówkowego w miejsce rany wdała się właśnie ta przypadłość. Narazie jestem na hormonach. Dostałam endovelle. Zastanawiam się jednak czy to coś da. I lepiej poprzez histeroskopie odrazu pozbyć się tego ogniska zapalnego.
Ja niestety nie pomoge, nigdy nawet nie słyszałam o czymś takim jak adenimioza
 
Ja również nie mam pojęcia.
Dziękuję za odpowiedź. Adenomioza jest podobna do endometriozy. Tylko ognisko tworzy się w miejscu gdzie odbył się jakiś zabieg. Najczęściej jest po cesarce. Ale w moim przypadku jest po operacji. Nie mam dzieci a od 2 lat się staram z mężem. Jestem przerażona.
 
Dziękuję za odpowiedź. Adenomioza jest podobna do endometriozy. Tylko ognisko tworzy się w miejscu gdzie odbył się jakiś zabieg. Najczęściej jest po cesarce. Ale w moim przypadku jest po operacji. Nie mam dzieci a od 2 lat się staram z mężem. Jestem przerażona.
Kochana spokojnie. Masz dobrego lekarza? Ja mam endometrioze, właśnie jestem po zabiegu prawie miesiąc i rowniez nie mam dzieci, a staramy się już 4lata.
 
Kochana spokojnie. Masz dobrego lekarza? Ja mam endometrioze, właśnie jestem po zabiegu prawie miesiąc i rowniez nie mam dzieci, a staramy się już 4lata.
To już 4 lekarz. Mam nadzieję, że jest dobry. Niby ta Adenomioza jest jak endometrioza 3 stopnia jedno ognisko o wyraźnej granicy. Przeszłam na dietę przeciwzapalna. A hormony za
 
reklama
Do góry