reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny czy 11 dni po insnyminacji jak by się udało to już coś wyjdzie na becie? Lekarz kazał mi testować po 14 dniach ale mam zmianę w pracy od godziny 6 i nie dam rady iść na badanie krwi a w następnym tygodniu mam już wizytę u lekarza żeby umówić się na kolejną insyminacje... Czuję, że teraz się nie udało. A wynik bety muszę mieć w razie kolejnego zabiegu.
Tak w 11 dniu juz możesz zrobić betę... Trzymam kciuki ✊✊☺️
 
Kochane pisałam wczoraj o tym że zrobiłam betę. Jednak czytając Wasze wypowiedzi mam cicha nadzieję ponieważ wynik był 16 a na kartce były widełki od 5 do 20 "kobieta nie będąca w ciąży". Jak to rozumieć?
 
Kochane pisałam wczoraj o tym że zrobiłam betę. Jednak czytając Wasze wypowiedzi mam cicha nadzieję ponieważ wynik był 16 a na kartce były widełki od 5 do 20 "kobieta nie będąca w ciąży". Jak to rozumieć?
Powtórz w poniedziałek. W większości laboratorium powyżej 5 oznacza ciążę ale może u Ciebie jest jakoś insczej...
 
Kochane dziękuję, nie wytrzymam do poniedziałku🙈 jutro mam dostać miesiączkę więc rano zrobię test ciążowy a w poniedziałek biegnę na betę😄 mam Bardo mocne skurcze brzucha raz na kilka godzin, o wiele rzadziej niż przed miesiączka. Jak myślicie może to być objawa ciąży czy raczej od progesteronu?
 
Kochane dziękuję, nie wytrzymam do poniedziałku🙈 jutro mam dostać miesiączkę więc rano zrobię test ciążowy a w poniedziałek biegnę na betę😄 mam Bardo mocne skurcze brzucha raz na kilka godzin, o wiele rzadziej niż przed miesiączka. Jak myślicie może to być objawa ciąży czy raczej od progesteronu?
Mnie tak gniecie przy progesteronie. Jak bardzo to bierz nospe bo to może przeszkodzić w zagniezdzeniu.
 
Mnie tak gniecie przy progesteronie. Jak bardzo to bierz nospe bo to może przeszkodzić w zagniezdzeniu.
Tak?? To nawet nie wiedziałam. Jak zrobiłam betę i wyszło mi "kobieta nie będąca w ciąży" to od razu odłożyłam progesteron. Już nie biorę trzeci dzień. A progesteron może opóźnić spodziewana @?
 
reklama
Tak?? To nawet nie wiedziałam. Jak zrobiłam betę i wyszło mi "kobieta nie będąca w ciąży" to od razu odłożyłam progesteron. Już nie biorę trzeci dzień. A progesteron może opóźnić spodziewana @?
U mnie miesiączka wystepowala po 2-3 dniach po odstawieniu. Ale myśle ze powtórzy betę, bo te widełki jakieś nietypowe :p trzymam kciuki!
 
Do góry