reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Ojej:( bardzo bardzo bardzo mi przykro :(
Nie rozważałaś konsultacji z innym lekarzem, ewentualnie wykonanie jakiś innych dodatkowych badań których jeszcze nie miałaś?
nie, ufam swojemu lekarzowi, wiedziałam jakie są statystyki inseminacji, zaryzykowałam...
 
Ewelina, wiem że jest ciężko teraz i nie będę Ci pisać nie martw się, będzie super itd. bo to byłoby infantylne. Może i do 6 razy sztuka (mój pierwszy gin mi mówił o takich przypadkach) a może to jest ten moment żeby zrobić poszerzoną diagnostykę. Ja wiem że ufasz swojemu lekarzowi ale skoro nasienie dawcy jest jak wiadomo ok, u ciebie teoretycznie też wszystko ok to ja bym mimo wszystko poszukała szerzej po 5 AID. Wiem że kasa może być problemem przy masie badań, ale może coś zostało przeoczone a da się zrobić na NFZ tak jak moja histeroskopia. Przytulam Cię z całego serducha 😘 i zaraz sama się poryczę.
nie wiem już sama, mam pustkę w głowie....
 
Dziękuję dziewczyny za wszystkie słowa wsparcia 😘 jest ciężko ale godzę się powoli z tym że niestety nam się nie uda 😌 może kiedyś sytuacja finansowa pozwoli mi skorzystać z metody in vitro
 
Ewelina, wiem że jest ciężko teraz i nie będę Ci pisać nie martw się, będzie super itd. bo to byłoby infantylne. Może i do 6 razy sztuka (mój pierwszy gin mi mówił o takich przypadkach) a może to jest ten moment żeby zrobić poszerzoną diagnostykę. Ja wiem że ufasz swojemu lekarzowi ale skoro nasienie dawcy jest jak wiadomo ok, u ciebie teoretycznie też wszystko ok to ja bym mimo wszystko poszukała szerzej po 5 AID. Wiem że kasa może być problemem przy masie badań, ale może coś zostało przeoczone a da się zrobić na NFZ tak jak moja histeroskopia. Przytulam Cię z całego serducha 😘 i zaraz sama się poryczę.
wiesz co, ja już nic nie wiem.... Wokół mnie jest pełno par, którym udało się zrobić dziecko naturalnie za 7 cyklem, za 10 cyklem... A współżyli jak króliki 😛 my mamy tylko jeden strzał w miesiącu, może ja za dużo po prostu oczekuje za dużo, nie wiem... Robię tą ostatnią tak jak zakładałam, nie ma sensu zmieniać teraz lekarza na ostatni raz.
 
Kurcze teraz sie naczytałam i porozmawiałam z kolezanka i ona mowi ze niska a jestem 5dni po spodziewanej dacie miesiączki
A co jeśli byś dostała miesiączki później i de facto jestem tylko niby dwa dni po dacie miesiączki tak można gdybać a beta jest na takim poziomie, że wskazuje ciążę. :) Nie ma za nisko, liczy się przyrost więc sprawdź sobie po weekendzie jeszcze :)
Gratuluję :)
 
reklama
Do góry