reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No to tak jak ja wcześniej.. a teraz się okazało że mam endometrioze której nie było widać na USG. Trzy inseminację były wyrzuceniem kasy, czasu i psychiki w błoto. Tak z własnego doświadczenia.
kurde, mam kolomyje w głowie już. Mam co miesiąc robione USG żeby ocenić grubość endometrium. I mimo to może być coś nie tak?
 
kurde, mam kolomyje w głowie już. Mam co miesiąc robione USG żeby ocenić grubość endometrium. I mimo to może być coś nie tak?
Nie wiem jak u Ciebie.. ale u mnie gołym okiem też wszystko pięknie ładnie. Co się okazało podczas laparohistero endometrioza 2stopnia i zrosty. Wizytę mam we wtorek i dowiem się co dalej z tym fantem.
 
Nie wiem jak u Ciebie.. ale u mnie gołym okiem też wszystko pięknie ładnie. Co się okazało podczas laparohistero endometrioza 2stopnia i zrosty. Wizytę mam we wtorek i dowiem się co dalej z tym fantem.
to trzymam kciuki żeby udało się szybko rozwiązać tą sytuację
 
wiesz co, ja już nic nie wiem.... Wokół mnie jest pełno par, którym udało się zrobić dziecko naturalnie za 7 cyklem, za 10 cyklem... A współżyli jak króliki 😛 my mamy tylko jeden strzał w miesiącu, może ja za dużo po prostu oczekuje za dużo, nie wiem... Robię tą ostatnią tak jak zakładałam, nie ma sensu zmieniać teraz lekarza na ostatni raz.
Ok wszystko prawda tyle że Ty masz bardzo precyzyjny ten strzał... jasne wszystkie wiemy jakie sa szanse ale może jednak... i nie chodzi o zmianę lekarza tylko o to żeby ten lekarz spojrzał na sprawę bardziej dogłębnie. Na razie złap głęboki oddech, zrób coś miłego dla siebie tak po prostu... Przytulam. Buziak
 
to trzymam kciuki żeby udało się szybko rozwiązać tą sytuację
Tak jak Hanka pisze, u mnie na papierze też niby wszystko ok piękne endometrium, dobre tsh, inne wyniki, poza ciśnieniem ale to tez ogarnięte przed ciążą, w normie i dupa blada bo wyszła trombofilia i zespół antyfos. a jeszcze przede mną komóki nk i histeroskopia. Lekarze z reguły dopiero po stratach robią głębszą analizę a może tak jak i u mnie jest ona potrzebna przed...
 
A co jeśli byś dostała miesiączki później i de facto jestem tylko niby dwa dni po dacie miesiączki tak można gdybać a beta jest na takim poziomie, że wskazuje ciążę. :) Nie ma za nisko, liczy się przyrost więc sprawdź sobie po weekendzie jeszcze :)
Gratuluję :)
jak zwykle mogę na was liczyć 😘😘jade jutro na betę i przy odbiorze rano w poniedzialek zrobie kolejna. Muszę przestac sobie narzucać czarne scenariusze , w koncu jeszcze 1,5tyg temu napisalam post ze sie nie udalo bo beta 0,1 ale WY dawałyście mi jeszcze szanse 😃
 
reklama
Do góry