reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Mam nadzieję że szybko uda Ci się zobaczyć wymarzone trzy kreski ❤️ trzymam kciuki ✊😘 oczywiście dawaj znać co u Ciebie
Dziękuję. Przeczytałam Twoją historię. 2 lekarzy chciało znowu robić histeroskopie u mnie wycinając ognisko. A 3 lekarz powiedział, że załatwi to diengostenem (endovelle). Ale co po tych 3 miesiącach to już nie mam pojęcia. Jakie następne kroki. Mam wrażenie, że wszystkich zawodzę. Męża rodziców i jeszcze jestem jedynaczką więc skupia się to na mnie. Jakby mogli to by pytali codziennie czy jestem w ciąży.
 
Dziękuję. Przeczytałam Twoją historię. 2 lekarzy chciało znowu robić histeroskopie u mnie wycinając ognisko. A 3 lekarz powiedział, że załatwi to diengostenem (endovelle). Ale co po tych 3 miesiącach to już nie mam pojęcia. Jakie następne kroki. Mam wrażenie, że wszystkich zawodzę. Męża rodziców i jeszcze jestem jedynaczką więc skupia się to na mnie. Jakby mogli to by pytali codziennie czy jestem w ciąży.
Nie obwiniaj się.. to nie jest Twoja wina, rodzice wiedzą o problemie?
 
Dziewczyny czy 11 dni po insnyminacji jak by się udało to już coś wyjdzie na becie? Lekarz kazał mi testować po 14 dniach ale mam zmianę w pracy od godziny 6 i nie dam rady iść na badanie krwi a w następnym tygodniu mam już wizytę u lekarza żeby umówić się na kolejną insyminacje... Czuję, że teraz się nie udało. A wynik bety muszę mieć w razie kolejnego zabiegu.
 
Dziewczyny czy 11 dni po insnyminacji jak by się udało to już coś wyjdzie na becie? Lekarz kazał mi testować po 14 dniach ale mam zmianę w pracy od godziny 6 i nie dam rady iść na badanie krwi a w następnym tygodniu mam już wizytę u lekarza żeby umówić się na kolejną insyminacje... Czuję, że teraz się nie udało. A wynik bety muszę mieć w razie kolejnego zabiegu
Betę możesz zrobić po południu czy wieczorem i nie musisz być na czczo. Jeśli była szybka implantacja to może już wyjść niska beta ale może być tak że dopiero dziś się implantuje a beta wyjdzie za 2 dni. Trzymam kciuki. 🙂
 
Dziewczyny czy 11 dni po insnyminacji jak by się udało to już coś wyjdzie na becie? Lekarz kazał mi testować po 14 dniach ale mam zmianę w pracy od godziny 6 i nie dam rady iść na badanie krwi a w następnym tygodniu mam już wizytę u lekarza żeby umówić się na kolejną insyminacje... Czuję, że teraz się nie udało. A wynik bety muszę mieć w razie kolejnego zabiegu.
Ja pewnie bym zrobiła z ciekawości, a z drugiej strony betę nie musisz robić na czczo więc po pracy też możesz spokojnie zrobić:) no i po 11 dniach mogło się już zagnieździć też
 
Betę możesz zrobić po południu czy wieczorem i nie musisz być na czczo. Jeśli była szybka implantacja to może już wyjść niska beta ale może być tak że dopiero dziś się implantuje a beta wyjdzie za 2 dni. Trzymam kciuki. 🙂
Tylko punkty pobrań krwi w moim mieście są otwarte max do godziny 11😟
 
reklama
Dziękuję. Przeczytałam Twoją historię. 2 lekarzy chciało znowu robić histeroskopie u mnie wycinając ognisko. A 3 lekarz powiedział, że załatwi to diengostenem (endovelle). Ale co po tych 3 miesiącach to już nie mam pojęcia. Jakie następne kroki. Mam wrażenie, że wszystkich zawodzę. Męża rodziców i jeszcze jestem jedynaczką więc skupia się to na mnie. Jakby mogli to by pytali codziennie czy jestem w ciąży.
Hej. Poczekaj do końca kuracji może hormony zadziałają. Wolałabym 3 kurację niż dać się znowu pociąć :/ I absolutnie nie wpedzaj się w poczucie winy bo przy takim stanie umysłu i napięciu o ciążę będzie jeszcze trudniej. Głowa do góry 🙂 trzymam kciuki.
 
Do góry