reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny piąta porażka 😭 to się nie uda
Ewelina, wiem że jest ciężko teraz i nie będę Ci pisać nie martw się, będzie super itd. bo to byłoby infantylne. Może i do 6 razy sztuka (mój pierwszy gin mi mówił o takich przypadkach) a może to jest ten moment żeby zrobić poszerzoną diagnostykę. Ja wiem że ufasz swojemu lekarzowi ale skoro nasienie dawcy jest jak wiadomo ok, u ciebie teoretycznie też wszystko ok to ja bym mimo wszystko poszukała szerzej po 5 AID. Wiem że kasa może być problemem przy masie badań, ale może coś zostało przeoczone a da się zrobić na NFZ tak jak moja histeroskopia. Przytulam Cię z całego serducha 😘 i zaraz sama się poryczę.
 
reklama
Rozumiem, u nas ze staraniami naturalnymi i straconą ciążą po której czekam teraz 3 cykle do maja to już prawie 3 lata ale na to co dobre warto poczekać.
Tak, wiadomo że warto czekać tylko to takie ciężkie:( jak po porażce się podniosę i znowu zaczynam pozytywnie myśleć i wierzę że się uda to potem znowu coś nie tak i tak w kółko... :(
 
Do góry