reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam raniutko:-)

Sony- dobrze,że Ci lepiej po rozmowie z lekarzem.....może z czasem Twój emek też się przekona invitro, zobacz my jesteśmy tu 3, którym się udało za pierwszym razem, na wątki INV też jest kilka dziewczyn zaciążonych po jednym INV, także nie możesz od razu zakłądać najgorszego.....trzymam kciuki żeby Wam się szybko powiodło!!!!!!

Błonka- podpisuję się pod dziewczynami- leż jak trzeba!!!!!!

A mi niestety znowu zaczyna się ozdywać moje zwyrodnienie kręgów szyjnych!!!!:szok::zawstydzona/y:, kurde co mi moja pani doktor może teraz pomóc?!?!Jedynie chyba tylko masaże zlecić.....każdy mi mówił, że będę mieć rok spokoju, a tu ledwo pół roku...idę jutro do ginia i jego najpierw zapytam co mi wolno......
 
reklama
witam się laseczki:)
Zjola o ile dobrze pamiętam dzisiaj idzieś sprawdzić co tam się naprodukowało po clo? &&&& z całych sił. Który dzisiaj dzień cyklu?

Sylha twój kręgosłup i kręgi teraz obciążone to się nie ma co dziwić że boli. Może masaż to nie jest zły pomysł? Jak twój brzuchol- rośnie?

Sony- dobrze ze lekarz ma na was pomysł. narazie powoli -mów mężowi o ivf co jakiś czas a w między czasie zrób histero żeby przygotować wszystko na dzieciaczka. Ja tak robię z tematem adopcji, jeszcze niedawno m nie chciał o tym słyszeć, ale ja i tak wracałam do tematu tak jakbym nie słyszała że on nie chce i uważała że jednak chce. po jakimś czasie m mi powiedział że jak to- on od początku chciał! to się nazywa siła sugestii:-D
 
Tymonka- rośnie, rośnie:-) i się tak własnie zastanawiam jak mi moja rehabilitantka będzie masaż robić, bo plackiem jej się nie położę, chyba,że ma dziurę na brzuch:-D
 
Sony słońce będzie dobrze wierze, że za niedługo będziesz mamą!
Sylha współczuje Ci bólu ja sama mam problem z odcinkiem lędźwiowo krzyżowym dokucza to nie raz bardzo:/napewno Twoja rehabilitantka coś wymyśli żeby Ci pomóc:-)
u mnie nadal @ nie ma. raz mam objawy typowo okresowe a inny dzien nic.wkurzają mnie takie długie cykle. za dwa dni badania M, boję się:eek:

My jednak chyba się zdecydujemy na In Vitro jeśli nie uda się IUI nie mam siły już czekać. naprawdę trudna jest to decyzja...
 
Sony ja też się cieszę,że lepiej Ci się zrobiło po rozmowie z lekarzem.
Sylha jesli miałby to być masaż odc.szyjnego, to spoko albo usiądziesz na specjalnym krzesełku albo na zwykłym oprzesz się o stół do masażu i masowanko będzie:-)
Tymonka racja siła sugestii zwyciężyła:-)
Błonka moja koleżanka miała podobną sytuację, ale rzetelnie podeszła do zaleceń-leżenie i luteina i szyjka zrobiła się twarda i dotrwała do terminu-mam nadzieje,że u Ciebie też tak będzie:tak:
 
Madzia- a jak tam u Ciebie?!?!?!?!Pokoik gotowy?
Też tak pomyślałam o krześle:-), choć ostatnio miałam całe plecy masowane, bo podobno jak kamień były:sorry: oj w tedy też moje nerwy były jak głazy...
 
Mam do Was jeszcze dwa pytania:
Czy duphaston może zawyżać temp?
I czy takie dziwne kłucie w dole brzucha to może być skutek uboczny po inseminacji?
Dziękuję za odpowiedź :-)

ja mam cały czas ból brzucha i od czasu do czasu kłucie w jajnikach...temperaturę mam podwyższoną...oscyluje między 38.0 a 37.5
i tak własciwie od następnego dnia po UIU...
 
reklama
Sylha e gdzie tam pokoik będzie gotowy-dobrze ,że jeszcze trochę czasu jest, bo po drodze mnóstwo jeszcze innych rzeczy jak zwykle hehe-teraz mój M robi szafę w tym letnim domku i jeśli będzie gotowa, to wtedy bedziemy zwalniać ten pokój i przenosić rzeczy teścia.Tylko teraz w międzyczasie jeszcze mój M robi mojemu tacie autko tzn.rozrząd i takie różne wymiany oleju itd.Także tak to wszystko wygląda.
blueskye mam nadzieje,że to dobre oznaki:tak:
 
Do góry