reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny, tak jak przypuszczałam, samoistne wczesne poronienie.. nawet nie zaczęłam się cieszyć i już zostało mi to zabrane 😢😢 jest to bardzo, ale to bardzo przykre, nie da się tego co teraz czuję opisać..
Lekarz widzi w tym wszystkim dobrą stronę, trzy nieudane inseminację, tyle lat starań i tu nagle naturalnie bez pomocy medycyny ciąża.. jest szansa, kazał odstawić duphaston po którym ma przyjść @ i od razu można się starać o kolejną.. powinna macica oczyścić się podczas @..
Ja jednak zaczekam na wizytę w klinice w Krakowie gdzie mam mieć zrobioną laparoskopię z histeroskopią.
Strasznie mi przykro, ciężkie to sa chwilę, ale tak jak lekarz mowi to pokazuje, że 'system' działa i to tylko kwestia czasu jak się uda. Trzymaj sie dzielnie. Daj sobie chwile zeby to przetrawić, wyplakac jak trzeba.
 
reklama
Strasznie mi przykro, ciężkie to sa chwilę, ale tak jak lekarz mowi to pokazuje, że 'system' działa i to tylko kwestia czasu jak się uda. Trzymaj sie dzielnie. Daj sobie chwile zeby to przetrawić, wyplakac jak trzeba.
Już nie mam sił płakać. Dziękuję za dobre słowo :*
 
Ja mam 28 mąż 31. Lepszego męża nie mogłam sobie wymarzyć, nawet płacze ze mną. Dlatego mówię, że nie można mieć wszystkiego.
Wiem że to brzmi beznadziejnie ale macie jeszcze czas, jesteście młodzi. Czas póki co działa na waszą korzyść :) myślę, że trochę diagnostyki i zaskoczy skoro i teraz zaskoczyło :) zawsze to jakiś plus, że coś drgnelo we właściwym kierunku
 
Dziewczyny, tak jak przypuszczałam, samoistne wczesne poronienie.. nawet nie zaczęłam się cieszyć i już zostało mi to zabrane 😢😢 jest to bardzo, ale to bardzo przykre, nie da się tego co teraz czuję opisać..
Lekarz widzi w tym wszystkim dobrą stronę, trzy nieudane inseminację, tyle lat starań i tu nagle naturalnie bez pomocy medycyny ciąża.. jest szansa, kazał odstawić duphaston po którym ma przyjść @ i od razu można się starać o kolejną.. powinna macica oczyścić się podczas @..
Ja jednak zaczekam na wizytę w klinice w Krakowie gdzie mam mieć zrobioną laparoskopię z histeroskopią.
Strasznie mi przykro Kochana. Przytulam
 
Dziewczyny, tak jak przypuszczałam, samoistne wczesne poronienie.. nawet nie zaczęłam się cieszyć i już zostało mi to zabrane 😢😢 jest to bardzo, ale to bardzo przykre, nie da się tego co teraz czuję opisać..
Lekarz widzi w tym wszystkim dobrą stronę, trzy nieudane inseminację, tyle lat starań i tu nagle naturalnie bez pomocy medycyny ciąża.. jest szansa, kazał odstawić duphaston po którym ma przyjść @ i od razu można się starać o kolejną.. powinna macica oczyścić się podczas @..
Ja jednak zaczekam na wizytę w klinice w Krakowie gdzie mam mieć zrobioną laparoskopię z histeroskopią.
Strasznie mi przykro😪ściskam mocno trzymaj się Kochana✊✊✊✊
 
reklama
Do góry