reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Oj dziewczyny, widzę, że się dużo działo... Bardzo wszystkim, którym się nie udało współczuję... Zaraz dołączę oficjalnie do Waszego grona, bo już dziś czuje typowe dla @ bóle piersi, brzucha i pierwsze plamienia. Wiem, że dopiero 13dzien po iui, ale zrobiłam test i jest ujemny. Jak widać, nie było nam dane...
Jutro muszę zamówić zastrzyki do stymulacji w aptece, bo niestety nie są dostępne od ręki... I wygląda na to, że też podchodzimy do in vitro.
Przytulam Was mocno 😘😘😘
Współczuję Ci i rozumiem co czujesz. Eh.. Ale wierzę że in vitro nam pomoże. Oby tak bylo👊👊👊 buziaki😘😘😘
 
reklama
Zrobic betę jutro ? Czy poczekać do środy ? Owulacje miałam 29 w niedziele, robiłam test w piątek i ujemny się zastanawiam bo i tak nudzę powtórzyć a nie chce się znów kuc ;/
 
Kurczę zaczynam się martwić dziś 38 dzień cyklu. Cykle normalnie 28-30 dniowe.boje się już całkiem wszystko mi się poprzestawialo. Dziś już nie dam rady ale jutro po pracy muszę iść po test żeby wykluczyć ciąże. A jak nie to mimo sytuacji muszę chyba umówić się do mojego lekarza. Eh...
 
Koniecznie zrób test albo jeśli jest możliwość idź na betę będzie pewniejsza trzymam kciuki żeby było wszystko ok i oczywiście liczę na bardzo dobre wieści[emoji3590][emoji3590][emoji3590][emoji188]
Kurczę zaczynam się martwić dziś 38 dzień cyklu. Cykle normalnie 28-30 dniowe.boje się już całkiem wszystko mi się poprzestawialo. Dziś już nie dam rady ale jutro po pracy muszę iść po test żeby wykluczyć ciąże. A jak nie to mimo sytuacji muszę chyba umówić się do mojego lekarza. Eh...
 
Kurczę zaczynam się martwić dziś 38 dzień cyklu. Cykle normalnie 28-30 dniowe.boje się już całkiem wszystko mi się poprzestawialo. Dziś już nie dam rady ale jutro po pracy muszę iść po test żeby wykluczyć ciąże. A jak nie to mimo sytuacji muszę chyba umówić się do mojego lekarza. Eh...
Jak Ty wytrzymałaś bez testu z takim spóźnieniem?! Ja bym oszalała ;) Rób koniecznie!
 
Jak Ty wytrzymałaś bez testu z takim spóźnieniem?! Ja bym oszalała ;) Rób koniecznie!
Może dlatego że boję się kolejnego rozczarowania i robienia sobie nadziei. Do grudnia robiłam test co chwila przed terminem.. W dzień @..przy każdym dniu spóźnienia potem 3 iui w pierwszym najpierw wielka radość potem wielkie łzy. Przy drugim i trzecim już tylko łzy. Najgorszy był 3 raz bo wiedziałam że już tylko in vitro może dać jakąś szansę. A teraz jeszcze wszystko stoi przez wirus... No nic muszę zrobić ten test żeby się upewnić. I choć mieć jasność sytuacji.
 
Może dlatego że boję się kolejnego rozczarowania i robienia sobie nadziei. Do grudnia robiłam test co chwila przed terminem.. W dzień @..przy każdym dniu spóźnienia potem 3 iui w pierwszym najpierw wielka radość potem wielkie łzy. Przy drugim i trzecim już tylko łzy. Najgorszy był 3 raz bo wiedziałam że już tylko in vitro może dać jakąś szansę. A teraz jeszcze wszystko stoi przez wirus... No nic muszę zrobić ten test żeby się upewnić. I choć mieć jasność sytuacji.
Rozumiem... 😘 Sama zawsze mocno stresuję się testem, chociaż u mnie ani razu okres się nie spóźnił... Teraz mam termin na środę i myślę że poczekam cierpliwie z testowaniem.

Dziwnie się czuję, bo piersi mnie zupełnie inaczej bolą niż zawsze, dużo, dużo mniej i tak jakby od środka, a nie jak zawsze przed okresem, kiedy przez tydzień miałam całe spuchnięte...
 
Rozumiem... 😘 Sama zawsze mocno stresuję się testem, chociaż u mnie ani razu okres się nie spóźnił... Teraz mam termin na środę i myślę że poczekam cierpliwie z testowaniem.

Dziwnie się czuję, bo piersi mnie zupełnie inaczej bolą niż zawsze, dużo, dużo mniej i tak jakby od środka, a nie jak zawsze przed okresem, kiedy przez tydzień miałam całe spuchnięte...
Trzymam kciuki by jednak u Ciebie nie przyszedł👊👊👊👊
 
reklama
Dziewczynki postanowiłam że odpuszczam starania może wrócę do myśli o in vitro w przyszłym roku bo przemyślałam wszystko i nie mam już siły za dużo stresu mnie to kosztuje tyle lat tyle badań stymulacji leków i nigdy nic się nie zadziało więc straciłam już złudzenia nie mam dziecka to widocznie nie będę mieć bo jeśli by było inaczej to przez ten czas to już z 5 powinnam mieć więc stwierdzam że może nie jest mi dane bo bym może była zła mama a bog wie co robi.
Ale wy się starajcie próbujcie napewno się uda za wszystkie trzymam mocno kciuki i oczywiście będę podczytywac udzielać się prowadzić kalendarz i was wszystkie i każda z osobna wspierać bo każda z was jest cudowna i silna w dążeniu do marzeń i zasługuje na to żeby zostać mamą [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
Do góry