reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
24.11: @Artemida90 - IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
26.11: @nuna85 - usg przed IUI, @LolaLolina - USG ciążowe [emoji307], kontrola TSH
27.11: @reqiem - wizyta, @nuna85 - IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.11: @anolianna - wizyta kontrolna
01.12: @redferrari - wizyta u gin
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki!

@Artemida90 powodzenia[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Ostatnia edycja:
reklama
chociaż powiem Ci, że znam wiele osób którym nie został ani jeden zarodek więc nie ma co z tym panikować statystycznie rzecz biorąc zapładnia się 6 komórek z czego najczęściej są 4 zarodki, a ivf też nie zawsze za pierwszym razem zaskakuje...

Lekarz powiedzial ze jesli jest podejrzenie endomendy to wtedy statystycznie komorki jajowe moga byc slabszej jakosc. Wiec moze byc roznie. Ale zastawnowic sie trzeba co i jak...
kurde na watku ivf jest duuuzo wiecej dziewczyn. A ja tam polowy sformulowan nie rozumiem nawet [emoji23]
 
W twarz siuskami jeszcze nie dostałam, wszystko przede mną [emoji39]
Prognozy na wyjście do domu dla wcześniaków, o ile wszystko jest w porządku, to zwykle +- termin porodu. My mieliśmy na początek stycznia... [emoji6]
Leżała ze mna na sali dziewczyna z wcześniaczkiem, którego wypuścili jak przekroczył 2kg, ale nie wiem w którym tyg się urodził.
 
Lekarz powiedzial ze jesli jest podejrzenie endomendy to wtedy statystycznie komorki jajowe moga byc slabszej jakosc. Wiec moze byc roznie. Ale zastawnowic sie trzeba co i jak...
kurde na watku ivf jest duuuzo wiecej dziewczyn. A ja tam polowy sformulowan nie rozumiem nawet [emoji23]
będę tłumaczyć z polskiego na nasze :) jeśli trzeba
 
Hej hej, po iui czułam się dobrze, tylko w czasie bolało jak rozwierała mnie. No i 2h po czułam idealnie owulacje wiec trafione w punkt. Także za 2 tyg wyniki.

A to wyniki żołnierzyków

IMG_0872.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0872.JPG
    IMG_0872.JPG
    264,2 KB · Wyświetleń: 434
Hej. W piątek mam planowany termin @. Licze, że zamiast po podpaski do sklepu wyskocze na pobranie krwi na betę do labo. Tym razem nie ma opcji, że się nie udało. Musi. Koniec i kropka
Po poprzednim IUI po kilku dniach byłam prawie pewna, że "zaskoczyło". Tak sobie skutecznie wmowilam, że autentycznie miałam mdłości, zgagę, wahania nastrojów itd.
Tym razem lekko czuję tam w dole jakby cos się dzialo. Taki jakby ucisk, czy delikatne kłucie. Tym razem jednak się nie nakrecam, bo organizm może płatać figle.
No i tu się pojawią pytanko, bo nurtuje mnie strasznie, więc zapytam u źródła: po jakim czasie po udanej IUI czulyscie, że się udało? Jakie były pierwsze objawy? Pewnie nie jedna z nas się zastanawiała.
 
Hej hej, po iui czułam się dobrze, tylko w czasie bolało jak rozwierała mnie. No i 2h po czułam idealnie owulacje wiec trafione w punkt. Także za 2 tyg wyniki.

A to wyniki żołnierzyków

Zobacz załącznik 919323

Tez podczas iui tak się czułam ☺ no to teraz zaciskamy mocno kciuki i czekamy aby się udało ☺ powodzenia ☺
 
reklama
Hej. W piątek mam planowany termin @. Licze, że zamiast po podpaski do sklepu wyskocze na pobranie krwi na betę do labo. Tym razem nie ma opcji, że się nie udało. Musi. Koniec i kropka
Po poprzednim IUI po kilku dniach byłam prawie pewna, że "zaskoczyło". Tak sobie skutecznie wmowilam, że autentycznie miałam mdłości, zgagę, wahania nastrojów itd.
Tym razem lekko czuję tam w dole jakby cos się dzialo. Taki jakby ucisk, czy delikatne kłucie. Tym razem jednak się nie nakrecam, bo organizm może płatać figle.
No i tu się pojawią pytanko, bo nurtuje mnie strasznie, więc zapytam u źródła: po jakim czasie po udanej IUI czulyscie, że się udało? Jakie były pierwsze objawy? Pewnie nie jedna z nas się zastanawiała.

Trzymam kciuki aby tak było że się uda ☺
Ja wogole nie czulam ze się udalo. Byłam raczej nastawiona ze się nie udało bo czułam się po paru dniach totalnie na @. Bolały mnie piersi jak zwykle, brzuch tez pobolewal chociaż jak sobie teraz myślę to czasami tak w dole brzucha czułam uklucia ze aż wstać nie mogłam przez chwile i strasznie niedobrze mi było nawet zapach kawy mnie odrzucał. Ale nie liczyłam ze to ciaza dlatego po 2 tygodniach test i niespodzianka
Czego wszystkim staraczka zycze☺
 
Do góry