reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej. Jestem nowa. 19.10. miałam pierwsza IUI. Dzisiaj dostałam okres
Za którym razem Wam się udało? Jestem lekko podłamana, tym bardziej, ze wydawało mi się, że już mam objawy ciąży. Chyba to siła sugestii byla. W poniedziałek robię badanie betaHCG, dla 100% pewności. Może jednak...?
 
26+3 ważyła 820gram [emoji6]
To porównywalnie nam wyszło bo mi w tych różnych wyliczeniach wychodziło dziś od 880 do 910 w zależności od algorytmu - wychodzi ta moja mała Alusia 5 dni młodsza niż jest więc się zmniejszyło, bo wcześniej było o 8 dni młodsza a jeszcze wcześniej o 10 więc wydaje mi się, że idziemy w dobrym kierunku - jajka z miodem pomagają chyba :)
 
Hej. Jestem nowa. 19.10. miałam pierwsza IUI. Dzisiaj dostałam okres
Za którym razem Wam się udało? Jestem lekko podłamana, tym bardziej, ze wydawało mi się, że już mam objawy ciąży. Chyba to siła sugestii byla. W poniedziałek robię badanie betaHCG, dla 100% pewności. Może jednak...?
Witamy Cię cieplutko, przykro, że okres przyszedł, ale naturalnie też nie zawsze za pierwszym razem zaskoczy, są tu dziewczyny co się im za pierwszym udało, są takie co za 2 i są takie co po in vitro dopiero się udało różnie bywa. Wytrwałości i spokoju życzę.
Objawy masz od podwyższonego progesteronu - pewnie dostałaś luteinę, lutinus lub duphaston po iui - dodatkowo ciałko żółte powstające z resztek pęcherzyka po pęknięciu produkuje progesteron więc jest go często dużo i daje on właśnie objawy - zbieranie się wody, podwyższoną temperaturę zaparcia lub mdłości, ból podbrzusza. Wszystkie one znaczą albo okres albo ciąże i wróżyć z nich nie polecamy. Jeśli okres jest normalny siłą to ja bym już na betę nie szła - bo szkoda pieniążków leczenie do tanich nie należy - no chyba, że da Ci to spokój to wiadomo spokój jest bezcenny.
Trzymaj się - ściskam gorąco!
 
To porównywalnie nam wyszło bo mi w tych różnych wyliczeniach wychodziło dziś od 880 do 910 w zależności od algorytmu - wychodzi ta moja mała Alusia 5 dni młodsza niż jest więc się zmniejszyło, bo wcześniej było o 8 dni młodsza a jeszcze wcześniej o 10 więc wydaje mi się, że idziemy w dobrym kierunku - jajka z miodem pomagają chyba :)
No dokładnie , wtedy była 8 dni za mała a później w 28+3 już tylko 5 dni [emoji6][emoji6] i następnego dnia na prenatalnych praktycznie tak samo, więc przynajmniej wiem że waga jest dobrze sprawdzona bo dwa różne aparaty i tak samo [emoji6]
Więc już się nie martwię. Mówił doktorek że rokuje na taką 3kg niunie, myślę że Twoja podobnie [emoji6] super [emoji8] ja też się urodziłam to miałam równo 3kg
 
No dokładnie , wtedy była 8 dni za mała a później w 28+3 już tylko 5 dni [emoji6][emoji6] i następnego dnia na prenatalnych praktycznie tak samo, więc przynajmniej wiem że waga jest dobrze sprawdzona bo dwa różne aparaty i tak samo [emoji6]
Więc już się nie martwię. Mówił doktorek że rokuje na taką 3kg niunie, myślę że Twoja podobnie [emoji6] super [emoji8] ja też się urodziłam to miałam równo 3kg
Straszą nas Tymi wynikami zamiast dać nam się cieszyć niuniami :) Czy Twoja też taka ruchliwa, że spać nie możesz? ja wieczorem jak się kładę do łóżka to mała zaczyna trening karate kid :D
 
reklama
Straszą nas Tymi wynikami zamiast dać nam się cieszyć niuniami :) Czy Twoja też taka ruchliwa, że spać nie możesz? ja wieczorem jak się kładę do łóżka to mała zaczyna trening karate kid :D
Nie , ona ma fazę tak 19-22 i jest istny ogień , później w łóżku trochę szaleje ale już ewidentnie się uspokaja i spi ze mną do rana , a rano jak tylko usłyszy głos tatusia to się budzi i szaleje na nowo [emoji16]
 
Do góry