reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
@agatgagat - wizyta ciążowa
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy ktoś chce się dopisać do kalendarza?

Miłego dnia[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️

@anolianna i jak tam bobo Twoje? [emoji847][emoji847][emoji847]


Mój Bobo super☺ przybrał na wadze 2600 ma i wszystko dobrze. Lekarz stwierdził że kruszynka nie jest a taki akurat ☺ wszystko dobrze jedynie szyjka się skraca i mówi że jeszcze powinien wytrzymać te 2-3 tygodnie ☺ oby☺ taki słodziak a minę dziś zrobił jakby niezadowolony ze go podgladamy☺ kocham go całym sercem. ..
 
Raczej wygląda to jak tarczycowe wahania ale nigdy nie wiadomo... Skonsultuj koniecznie z lekarzem... Nie wiem czy po kilkunastu dniach antyki zadziałają i pojawi się krwawienie z odstawienia czy nie będziesz musiała progesteronu brać żeby cykl zamknąć... Ovulacja zablokowana więc swojego progesteronu nie masz teraz i okres nie przyjdzie a nowy cykl się nie zacznie... Może idź chociaż do rodzinnego zapytać o to odstawienie?
Pojechałam do Warszawy do prof Debskiego_Opowiedziałam historie leczenia,pokazałam badania. Mam przerwę do czerwca od leków i mam wreszcie zacząć żyć, cieszyć się życiem ,próbować ostudzic glowe. Poprzedni Lekarze dali mi tabletki clo itp juz 3 mies od pierwszych staran. A podobno powinno dac sie rok szansy na naturalna ciaze. Moj organizm sie rozleniwil przez te sztuczne hormony. Nie mial szans sam zatrybic. Zovaczymy co przyniesie te kilka miesiecy.Glowa mi już płata figle. Nerwica... i stad te duszności, kolatanie serca. Okres ma przyjść wg prof bez problemu. Juz w sumie mi się zaczynają plamienia typowe przed @.
 
Pojechałam do Warszawy do prof Debskiego_Opowiedziałam historie leczenia,pokazałam badania. Mam przerwę do czerwca od leków i mam wreszcie zacząć żyć, cieszyć się życiem ,próbować ostudzic glowe. Poprzedni Lekarze dali mi tabletki clo itp juz 3 mies od pierwszych staran. A podobno powinno dac sie rok szansy na naturalna ciaze. Moj organizm sie rozleniwil przez te sztuczne hormony. Nie mial szans sam zatrybic. Zovaczymy co przyniesie te kilka miesiecy.Glowa mi już płata figle. Nerwica... i stad te duszności, kolatanie serca. Okres ma przyjść wg prof bez problemu. Juz w sumie mi się zaczynają plamienia typowe przed @.
Oby to było to :) Ja naprawde mocno wierze w to ze psychka ma wplye na nasze cialo! Trzymam kciuki... za odpoczynek...
 
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
@agatgagat - wizyta ciążowa
16.11: @anolianna - wizyta kontrolna
01.12: @redferrari - wizyta u gin
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy ktoś chce się dopisać do kalendarza?

@redferrari - powodzenia i milych widoczkow❣️❣️❣️
 
Ostatnia edycja:
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
@agatgagat - wizyta ciążowa
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy ktoś chce się dopisać do kalendarza?

@redferrari - powodzenia i milych widoczkow❣️❣️❣️

Ja ☺ 16 listopada kontrola
 
reklama
Masz jakiś pomysł jak walczyć z nerwica ? Leków nie chce. Juz i tak przez hormony mam pół zdrowia mniej ...

Ja w momencie jak nam się długo nie udawało miałam też takie stany nerwowe i wieczorami ryczalam w poduszkę jak mąż był w pracy bo nie chciałam przy nim pokazywać ze aż tak cierpię bo u niego wtedy badania nasienia nie były zbyt dobre to jeszcze siebie obwinial. Miałam wręcz duszności z nerwów. I trafiliśmy do takiego pana radiestety. Odrazu wiedział co jest nie tak i ze nerwy mnie dusza kilka seansów i zawsze po czułam taka ulgę jakby wszystkie problemy mi zdjął. Niestety mieliśmy pod mieszkaniem tez żyłe wodna zainstalował nam odpromiennik tez lepiej nam sie spało. Ale mimo jego wysilkow nie zeszliśmy w ciążę a odrazu powiedział ze to u mnie problem jednak. Przez rok jeździliśmy do niego odpuścilismy wtedy lekarzy. A wkoncu podjęliśmy decyzję o ostatniej próbie przebadanią nas obu i przed samą iui pojechaliśmy tez do tego pana żeby nas ''nastawil''☺ do dziś nie wiemy co zadziałało ale najważniejsze że się udało. Dlatego nie można się poddawac. A nerwy nie pomagają. Musisz znaleźć jakiś sposób na nerwice.
 
Do góry