reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzis zrobilam test I niestety juz jest negatywny :-( iui nie powiodlo sie ,teraz czekam na @. Choc czuje ze okres sie zbliza mala nadzieja byla :-(
 
reklama
Dziewczy czy ktoras z was miala badana prolaktyne?bo ja niestety nie mialam zadnych badan hormonalnych moi lekarze twiercili ze z hormonami mam wszystko w porzadku bo okres dostaje reguralnie.Mnie zastanawia to ze nigdy przed okresem mnie piersi nie bola kompletnie nic z nimi sie nie dzieje ...pamietam ze kiedys to przed@nawet ich dotknac nie umialam a teraz hmmm tak jakby umarly w ogole ich nie czujeczuje nawet brodawki na zimno nie reaguja .
Ja okres też miałam regularnie, a mam niedoczynność i hiperprolaktynemie.
 
Kurcze dziewczyny.. jestem juz glupia!!! rano zrobilam tes o czulosci 25 bo nie bylo innych a do innej apteki nie chcialo mi sie isc I jak wam pisalam wczesniej wyszedl negatywny !Idac do pracy przechodzilam kolo innej apteki I cos mnie podkusilo abym kupila test o czulosci 10.. jak doszlam do pracy zrobilam sobie go I widze blada 2kreske :-) badanie beta robilam 2dni temu o 9rano ,mialam 5,52 ....zastrzyk robilam 20.10 o 8 rano . Czy nie jest tak ze raczej juz nic nie powinno wyjsc na tescie jak do zaplodnienia nie doszlo bo przeciez po2 dniach beta by calkowicie spadla I test nie byl by w stanie nic wykryc.Jakies 3 miesiace temu robilam tez ten sam zastrzyk aby pecherzyki pekly I staralismy sie naturalnie...Po 9 dniach robilam test I juz byl negatywny
 
Kurcze dziewczyny.. jestem juz glupia!!! rano zrobilam tes o czulosci 25 bo nie bylo innych a do innej apteki nie chcialo mi sie isc I jak wam pisalam wczesniej wyszedl negatywny !Idac do pracy przechodzilam kolo innej apteki I cos mnie podkusilo abym kupila test o czulosci 10.. jak doszlam do pracy zrobilam sobie go I widze blada 2kreske :-) badanie beta robilam 2dni temu o 9rano ,mialam 5,52 ....zastrzyk robilam 20.10 o 8 rano . Czy nie jest tak ze raczej juz nic nie powinno wyjsc na tescie jak do zaplodnienia nie doszlo bo przeciez po2 dniach beta by calkowicie spadla I test nie byl by w stanie nic wykryc.Jakies 3 miesiace temu robilam tez ten sam zastrzyk aby pecherzyki pekly I staralismy sie naturalnie...Po 9 dniach robilam test I juz byl negatywny
Kobieto Ty leć na betę i nas tu nie stresuj i samej siebie !! Biegnij biegnij ! [emoji8]
 
No teraz to nie mam jak ,bo siedze w pracy..caly czas o tym mysle :-(A bol dalej mam jak na okres I kolejny pryszcz teraz to gigant :-(Nie wiem sama co mam myslec przeciez beta powinna spasc po 2dniach I test nie powinien wyjsc
 
No teraz to nie mam jak ,bo siedze w pracy..caly czas o tym mysle :-(A bol dalej mam jak na okres I kolejny pryszcz teraz to gigant :-(Nie wiem sama co mam myslec przeciez beta powinna spasc po 2dniach I test nie powinien wyjsc
Słoneczko jak masz możliwość zrobienia po pracy to biegnij. To coś wyjaśni, a taki rollercoaster emocjonalny nie służy dobrze ani tobie ani fasolce
 
reklama
No teraz to nie mam jak ,bo siedze w pracy..caly czas o tym mysle :-(A bol dalej mam jak na okres I kolejny pryszcz teraz to gigant :-(Nie wiem sama co mam myslec przeciez beta powinna spasc po 2dniach I test nie powinien wyjsc

Dokladnie a nie dasz rady wyrwać się na chwilę z pracy? Ja bym chyba nie wysiedziała no i musowo jeszcze ze dwa testy bym kupiła i jutro znów zrobiła
 
Do góry