reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny pomozcie chociaz wiem ze wszystko stracone ale poki @ nie ma tli sie nadzieja.. 18.10 kolo 22 zastrzyk pregnyl 19.10 godz. 19 iui z czego peklo jajo w sobote po poludniu a dzis beta 0.76 czy za wczesnie?? Chociaz oznaki wskazuja okres moj "pryszcz okresowy" sie pojawil piersi nie bola jak zawsze przed okresem temperatura do wczoraj 37.4 a dzis 37.2 :sad: wszystko wskazuje na okres ale te 4 lata staran tak bardzo bym chciala...
 
reklama
Dziewczy czy ktoras z was miala badana prolaktyne?bo ja niestety nie mialam zadnych badan hormonalnych moi lekarze twiercili ze z hormonami mam wszystko w porzadku bo okres dostaje reguralnie.Mnie zastanawia to ze nigdy przed okresem mnie piersi nie bola kompletnie nic z nimi sie nie dzieje ...pamietam ze kiedys to przed@nawet ich dotknac nie umialam a teraz hmmm tak jakby umarly w ogole ich nie czujeczuje nawet brodawki na zimno nie reaguja .
Ja miałam to chyba standardowe w czasie starań badanie
 
Dziewczyny pomozcie chociaz wiem ze wszystko stracone ale poki @ nie ma tli sie nadzieja.. 18.10 kolo 22 zastrzyk pregnyl 19.10 godz. 19 iui z czego peklo jajo w sobote po poludniu a dzis beta 0.76 czy za wczesnie?? Chociaz oznaki wskazuja okres moj "pryszcz okresowy" sie pojawil piersi nie bola jak zawsze przed okresem temperatura do wczoraj 37.4 a dzis 37.2 :sad: wszystko wskazuje na okres ale te 4 lata staran tak bardzo bym chciala...
Kochana podobnie jak Marzena musisz powtórzyć betke bo niestety nic nie wiadomo po takiej , może być reszta zastrzyku , a moze akurat trafiłaś na moment zagnieżdżania . [emoji8]
 
Kochana podobnie jak Marzena musisz powtórzyć betke bo niestety nic nie wiadomo po takiej , może być reszta zastrzyku , a moze akurat trafiłaś na moment zagnieżdżania . [emoji8]


Myslisz ze moze cos jednak z tego byc?? Jutro biore ostatnie tabletki duphastonu wiecej nie mam a wiem ze jak napisze mojej gin to ona powie ze to nie ciaza :frown:
A ja poki @ nie mam licze na cud...
 
Myslisz ze moze cos jednak z tego byc?? Jutro biore ostatnie tabletki duphastonu wiecej nie mam a wiem ze jak napisze mojej gin to ona powie ze to nie ciaza :frown:
A ja poki @ nie mam licze na cud...
Kochana ja mysle ze jak I w moim przypadku tak I w twoim juz w tym miesiacu cudu nie bedzie :-(wiem ze to trudne jest do zrozumienia bo przeciez iui powinna sie udac bo wszystko jest pod kontrola lekarza,ale niestety musimy sie wziazc w garsc ...zauwazylam czym bardziej sie chce tym bardziej nie wychodzi... Psychika jest jedynym kontrolerem naszego organizmu
 
Kochana ja mysle ze jak I w moim przypadku tak I w twoim juz w tym miesiacu cudu nie bedzie :-(wiem ze to trudne jest do zrozumienia bo przeciez iui powinna sie udac bo wszystko jest pod kontrola lekarza,ale niestety musimy sie wziazc w garsc ...zauwazylam czym bardziej sie chce tym bardziej nie wychodzi... Psychika jest jedynym kontrolerem naszego organizmu


Wiem wiem... ale to jest juz 4 lata staran do tego endometrioza ktora co pol roku wraca... w ciagu 3 lat 3 operacje narkozy a brzuch jak sitko od blizn... wiec albo teraz by sie udalo i wyleczona endometrioza albo tabletki anty i leczenie a najgorsze wyjscie kolejna operacja... moja psychika juz jest na skraju...
 
Tak wczoraj mialam 9dzien po iui a 8po ovulacji ...Ja tez za Ciebie mocno kciuki bede trzymac .A jak sie czujesz?
A dobrze, dziękuję. W poniedziałek pobolewało mnie w podbrzuszu, dzisiaj jest ok. Jedyne co, to mam uderzenia gorąca, ale to może być równie dobrze od leków na tarczycę albo progesteronu który biorę. Dziewczyny, czy wy też tak 'puchłyście' po lekach bo ja się zastanawiam czy to od leków czy nadmiaru słodyczy ;)
 
A dobrze, dziękuję. W poniedziałek pobolewało mnie w podbrzuszu, dzisiaj jest ok. Jedyne co, to mam uderzenia gorąca, ale to może być równie dobrze od leków na tarczycę albo progesteronu który biorę. Dziewczyny, czy wy też tak 'puchłyście' po lekach bo ja się zastanawiam czy to od leków czy nadmiaru słodyczy ;)

Ja np wczesniej puchlam zawsze w drugiej fazie cyklu. Czasem masakrycznie i do tego jadlam slodycze wiec dodatkowo bylam napakowana.
 
reklama
A dobrze, dziękuję. W poniedziałek pobolewało mnie w podbrzuszu, dzisiaj jest ok. Jedyne co, to mam uderzenia gorąca, ale to może być równie dobrze od leków na tarczycę albo progesteronu który biorę. Dziewczyny, czy wy też tak 'puchłyście' po lekach bo ja się zastanawiam czy to od leków czy nadmiaru słodyczy ;)
Umówmy sie że to leki ;)
 
Do góry