reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny mam problem. Po peknieciu torbieli dostałam w nowym cyklu tabl antykoncepcyjne Ovulastin. Dziś 13 tabl. Od kilku dni czuje dusznosc w klatce kolatanie serca i jestem padnięta. Boje się ze to skutki uboczne. Nie wiem czy dalej brać te tabl. I co będzie jeśli 13dc przestanę je brać ... miała któraś sytuacje odstawienia tabl anty po kilkunastu dniach ? Lekarz dopiero za kilka dni a ja się boję brać te tabl. Może to one a może po prostu niedobór magnezu ...
 
reklama
Dziewczyny mam problem. Po peknieciu torbieli dostałam w nowym cyklu tabl antykoncepcyjne Ovulastin. Dziś 13 tabl. Od kilku dni czuje dusznosc w klatce kolatanie serca i jestem padnięta. Boje się ze to skutki uboczne. Nie wiem czy dalej brać te tabl. I co będzie jeśli 13dc przestanę je brać ... miała któraś sytuacje odstawienia tabl anty po kilkunastu dniach ? Lekarz dopiero za kilka dni a ja się boję brać te tabl. Może to one a może po prostu niedobór magnezu ...
Raczej nie wygląda na brak magnezu..
A nie masz możliwości napisać smsa do swojego lekarza ?
 
Dziewczyny mam problem. Po peknieciu torbieli dostałam w nowym cyklu tabl antykoncepcyjne Ovulastin. Dziś 13 tabl. Od kilku dni czuje dusznosc w klatce kolatanie serca i jestem padnięta. Boje się ze to skutki uboczne. Nie wiem czy dalej brać te tabl. I co będzie jeśli 13dc przestanę je brać ... miała któraś sytuacje odstawienia tabl anty po kilkunastu dniach ? Lekarz dopiero za kilka dni a ja się boję brać te tabl. Może to one a może po prostu niedobór magnezu ...

Ja podczas brania anty przy torbieli czulam sie padnięta, sily nie mialam i bolaly mnie plecy, plus plamilam bardzo dlugo. Ale zadzwonilam do lekarza i powiedzial zeby brac dalej. Ale nie mialam dusznosci i kolatan...
Powinnas zadzwonic do niego...
 
31.10: @reqiem - USG III trymestru
01.11: @Molky - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
02.11: @anolianna - wizyta kontrolna maluszka
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Kogo dopisać do kalendarza?

Miłego dnia[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️

@reqiem miłych widoków Królewny [emoji1303][emoji1303][emoji1303]
 
Wiem wiem... ale to jest juz 4 lata staran do tego endometrioza ktora co pol roku wraca... w ciagu 3 lat 3 operacje narkozy a brzuch jak sitko od blizn... wiec albo teraz by sie udalo i wyleczona endometrioza albo tabletki anty i leczenie a najgorsze wyjscie kolejna operacja... moja psychika juz jest na skraju...
Moja droga jestestem pewna ze pewnego dnia zostaniesz mamusia:-*
 
31.10: @reqiem - USG III trymestru
01.11: @Molky - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
02.11: @anolianna - wizyta kontrolna maluszka
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Kogo dopisać do kalendarza?

Miłego dnia[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️

@reqiem miłych widoków Królewny [emoji1303][emoji1303][emoji1303]
Dziękuję [emoji173]️[emoji173]️
 
Hej dziewczyny slyszalyscie o testach HBA ?Ten test robi sie gdy z partnerami jest wszystko ok a ciazy brak. Czytalam ze robi sie je gdy wyniki morgologiczne wychodza ok .Te badanie sprawdza czy plemniki sa zdatne do zaplodnienia pomimo dobrych parametrow nasienia . Czytalam jeszcze ze to jest podstawowe badanie przed iui czy in vitro.
 
Hej dziewczyny slyszalyscie o testach HBA ?Ten test robi sie gdy z partnerami jest wszystko ok a ciazy brak. Czytalam ze robi sie je gdy wyniki morgologiczne wychodza ok .Te badanie sprawdza czy plemniki sa zdatne do zaplodnienia pomimo dobrych parametrow nasienia . Czytalam jeszcze ze to jest podstawowe badanie przed iui czy in vitro.
Oj nie, ja pierwsze słyszę o takim badaniu
 
reklama
Do góry