reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny czy ktoraj miała iui robione w 18dc wczoraj bylam na monitoringu i tak.mi lekarz powiedział że tak będzie dobrze a to moje pierwsze podejście ale wydaje mi się ze to już za późno

Dokladnie jak dziewczyny piszą - zalezy od rozwoju jajeczka a nie od dnia cyklu. U Ciebie 18 moze byc tym idealnym...
ja tez mialam takie cykle ze owulacja byla w 18-22 dniu cyklu nawet.

Zachowaj spokoj i zaufaj lekarzowi:)

Powodzenia[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
ja niestety nie mogę się pochwalić sukcesem póki co, Jedynak faktem jest, że wszystkie trzy zabiegi było robione późno, 18 dc i wzwyż. Takie po prostu mamy cykle ;)

Wiesz co ja naturalne, wczesniejsze cykle tez mialam dlugie.
A od witamin plus moze od lametty ktora raz bralam (nie wiem?) te cykle skrocily mi sie. Az dziwne...

Ale tak sobie mysle ze moze ja w takim razie za wczesnie dostaje ten zastrzyk i IUI (choc rozmiar jajeczka jest ok 22 mm).
Tez zastanawia mnie fakt, ze mi nie badaja hormonow w cyklu tylko na podstawie pecherzyka oraz endometrium robia IUI i decyduja o podaniu zastrzyku..
Myslicie ze to jest ok?
 
Wiesz co ja naturalne, wczesniejsze cykle tez mialam dlugie.
A od witamin plus moze od lametty ktora raz bralam (nie wiem?) te cykle skrocily mi sie. Az dziwne...

Ale tak sobie mysle ze moze ja w takim razie za wczesnie dostaje ten zastrzyk i IUI (choc rozmiar jajeczka jest ok 22 mm).
Tez zastanawia mnie fakt, ze mi nie badaja hormonow w cyklu tylko na podstawie pecherzyka oraz endometrium robia IUI i decyduja o podaniu zastrzyku..
Myslicie ze to jest ok?

Wydaje mi się ze tak. Bo moja iui i zastrzyki tez były dobierane na podstawie pęcherzyka i endomeritum. ☺
 
Wiesz co ja naturalne, wczesniejsze cykle tez mialam dlugie.
A od witamin plus moze od lametty ktora raz bralam (nie wiem?) te cykle skrocily mi sie. Az dziwne...

Ale tak sobie mysle ze moze ja w takim razie za wczesnie dostaje ten zastrzyk i IUI (choc rozmiar jajeczka jest ok 22 mm).
Tez zastanawia mnie fakt, ze mi nie badaja hormonow w cyklu tylko na podstawie pecherzyka oraz endometrium robia IUI i decyduja o podaniu zastrzyku..
Myslicie ze to jest ok?
Myślę że tak , już dłużej czekać niż 22mm to ryzyko [emoji4]
 
Witajcie ciocie [emoji173]️
Jesteśmy po badaniach
Wszytsko u nas ok [emoji173]️
Uwielbiam wygibasy i leżę sobie pozawijana i trzymam nogi rękami żeby mi nie uciekły [emoji23]
Screenshot_20181031-192545.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181031-192545.jpeg
    Screenshot_20181031-192545.jpeg
    27,3 KB · Wyświetleń: 236
Dziewczyny mam problem. Po peknieciu torbieli dostałam w nowym cyklu tabl antykoncepcyjne Ovulastin. Dziś 13 tabl. Od kilku dni czuje dusznosc w klatce kolatanie serca i jestem padnięta. Boje się ze to skutki uboczne. Nie wiem czy dalej brać te tabl. I co będzie jeśli 13dc przestanę je brać ... miała któraś sytuacje odstawienia tabl anty po kilkunastu dniach ? Lekarz dopiero za kilka dni a ja się boję brać te tabl. Może to one a może po prostu niedobór magnezu ...
Raczej wygląda to jak tarczycowe wahania ale nigdy nie wiadomo... Skonsultuj koniecznie z lekarzem... Nie wiem czy po kilkunastu dniach antyki zadziałają i pojawi się krwawienie z odstawienia czy nie będziesz musiała progesteronu brać żeby cykl zamknąć... Ovulacja zablokowana więc swojego progesteronu nie masz teraz i okres nie przyjdzie a nowy cykl się nie zacznie... Może idź chociaż do rodzinnego zapytać o to odstawienie?
 
reklama
Hej dziewczyny slyszalyscie o testach HBA ?Ten test robi sie gdy z partnerami jest wszystko ok a ciazy brak. Czytalam ze robi sie je gdy wyniki morgologiczne wychodza ok .Te badanie sprawdza czy plemniki sa zdatne do zaplodnienia pomimo dobrych parametrow nasienia . Czytalam jeszcze ze to jest podstawowe badanie przed iui czy in vitro.
Myśmy robili przed ivf po czym dostaliśmy zalecenie dodatkowej procedury pICSI bo wynik był odrobinkę ale poniżej normy...
 
Do góry