reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dziewczyny czy ktoraj miała iui robione w 18dc wczoraj bylam na monitoringu i tak.mi lekarz powiedział że tak będzie dobrze a to moje pierwsze podejście ale wydaje mi się ze to już za późno
 
reklama
Miałam nadzieję że ta wizyta mnie podbuduje a jest jeszcze gorzej wczoraj jajeczko najwieksze mialo 14mm to znaczy dwa równe były po tyle i licząc po 2mm na dobę to by się zgadzało w sobotę mam zrobić zastrzyk Ale jakoś mi to nie pasuje
 
Dziewczyny czy ktoraj miała iui robione w 18dc wczoraj bylam na monitoringu i tak.mi lekarz powiedział że tak będzie dobrze a to moje pierwsze podejście ale wydaje mi się ze to już za późno
Ja miałam robione iui w 20 dniu cyklu i zakończyło się to sukcesem :). Miałam przez 4 dni robiony poziom hormonow i analizowany. U mnie cykle były mocno nieregularne, wiec zdałam się na lekarkę. A teraz jestem już w ostatnim tygodniu ciąży :)
 
Dziewczyny czy ktoraj miała iui robione w 18dc wczoraj bylam na monitoringu i tak.mi lekarz powiedział że tak będzie dobrze a to moje pierwsze podejście ale wydaje mi się ze to już za późno
Wiesz co każda ma inny cykl , nie możesz się sugerować . Przy idealnym cyklu 28dni ja zwykle miałam owulke troszkę później , nie w 14 dniu tylko np 16. Zależy od długości fazy także jeżeli lekarz widział owulke to mu zaufaj [emoji6]
 
Dziewczyny czy ktoraj miała iui robione w 18dc wczoraj bylam na monitoringu i tak.mi lekarz powiedział że tak będzie dobrze a to moje pierwsze podejście ale wydaje mi się ze to już za późno
ja niestety nie mogę się pochwalić sukcesem póki co, Jedynak faktem jest, że wszystkie trzy zabiegi było robione późno, 18 dc i wzwyż. Takie po prostu mamy cykle ;)
 
ja niestety nie mogę się pochwalić sukcesem póki co, Jedynak faktem jest, że wszystkie trzy zabiegi było robione późno, 18 dc i wzwyż. Takie po prostu mamy cykle ;)

@reqiem @Marzena87
Po części mnie uspokoilyscie Ale do kliniki też już dzwoniłam czy aby napewno Pan doktor się nie machnol i Pani z recepcji mi powiedziała że jest ok żebyś się nie martwila bo do lekarza jakoś się bałam ze sie obrazi czy cos choć w sumie za to płace i to całkiem nie malo.

Ps. Podziwiam te z was które po kilka lat walczą o maluszka .
Jesteście dla mnie wzorem i motywacja
 
reklama
Dziewczyny czy ktoraj miała iui robione w 18dc wczoraj bylam na monitoringu i tak.mi lekarz powiedział że tak będzie dobrze a to moje pierwsze podejście ale wydaje mi się ze to już za późno

Ja miałam bardzo nieregularne cykle i iui miałam w 20 dniu cyklu i się udało i juz 35 tydzień ciąży masakra jak czas leci całkowicie zdalismy się na lekarza
 
Do góry