reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
18.10: @anolianna - wizyta u gin,
@Molky - IUI
19.10: @redferrari - USG 3/4D
23.10: @Dzoannna - USG przed IUI
24.10: @Gu1505 - USG przed IUI
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
30.10: @reqiem - Kontrola wagi maluszka
31.10: @reqiem - USG III trymestru
03.11: @redferrari - wizyta u gin
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
13.11: @reqiem - wizyta
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]


Kogoś jeszcze dopisać do kalendarza?
 
Niestety z poprzedniej cytologii nie mam nawet potwierdzenia bo były już teraz gin powiedział tylko że jest ok i tyle mi z tego :/

Jesli byla niedawno robiona to idziesz do tej przychodni/kliniki i prosisz o wydruk z cytologii i dostaniesz go (ja tak w medicover robilam)
I wtedy nie musisz robic na nowo.
Jak dziewczyny pisza chyba pol roku wazne jest.
 
Ja mam dzis depresje[emoji20]
Tak mnie opuscilo pozytywne nastawienie ze szok. Plakac mi sie chce.
Brakuje mi sily i wiary do tych staran:( Wiem ze jak sie bardzo chce to nie wychodzi. Wiec czuje ze mi nie wyjdzie. I takie bledne kolo. Presja „chcenia” mnie dobija:/// wyizolowalam sie od wszystkich znajomych z dziecmi :/
 
Ja mam dzis depresje[emoji20]
Tak mnie opuscilo pozytywne nastawienie ze szok. Plakac mi sie chce.
Brakuje mi sily i wiary do tych staran:( Wiem ze jak sie bardzo chce to nie wychodzi. Wiec czuje ze mi nie wyjdzie. I takie bledne kolo. Presja „chcenia” mnie dobija:/// wyizolowalam sie od wszystkich znajomych z dziecmi :/
Kochana każda z nas doskonale Cię tutaj rozumie. Są i takie dni i musisz przerobić to sobie w głowie niestety sama. [emoji8] Może jakiś wypad z mężem na weekend jak masz możliwość albo imprezka z koleżankami ?
 
reklama
ale badanie hormonów? zrób a jakiejś diagnostyce albo alabie, wiadomo zapłacisz, ale masz na czas, a lekarz kazał w którym dniu?
Mam zrobić fsh w 1-3dc i w tym samy czasie usg krew to spoko bo u mnie diagnostyka w soboty dziala i tak za wszystko płacę bo to prywatnie Ale nie wiem jak z wizytą bo w soboty mają tylko zabiegi ,Pani w recepcji jak coś kazalam mi do lekarza bezpośrednio pisać sms a ze dopiero zaczynam( byłam dwa razy zrobić badania i teraz mieliśmy próbować na tym cyklu) to nie wiem jak to będzie co on mi powie czy kaze przyjechac dodatkowo mnie stresuje i pewnie też z też to przesunięcie
 
Do góry