reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny a u mnie się zesra...o trochę bo jednak @ do mnie przylazła, dwa dni za wcześnie :( Teraz myślę co zrobić z tym fantem bo wizytę miałam na 27 wtedy byłby 9dc a teraz o dwa dni później będzie 11 i raczej za późno na badania a za wcześnie na iui przeważnie owu mam w 12dc a to niedziela mi wypada i co teraz? Klinika w niedzielę nieczynna :( Badania to spoko mogę porobić wcześniej w tygodniu ale owulacji przyspieszyć bądź opóźnić się nie da. Nie wiem co mam teraz zrobić :(
Jakie badania musisz porobić ?
 
reklama
16.10: @agatgagat - wizyta, @reqiem - wizyta
18.10: @anolianna - wizyta u gin
19.10: @redferrari - USG 3/4D
23.10 Dzoannna USG przed IUI
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
03.11: @redferrari - wizyta u gin
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]


Ktoś jeszcze do kalendarza?

Dziewczyny dzis macie wizyty[emoji3]
Czekamy na informacje jak dzidzie się mają[emoji847]
Powodzenia[emoji873]️
Hej kochane dziś miałam wizytę u gina mam dzis 4 dc dostałam aromek 2x1 przez pięć dni i umówiłam już wizytę na kontrolę jajeczek 24.10 zobaczymy co z tego będzie a i jeszcze dostałam do lodówki zastrzyk ovitrelle na pękanie żeby podać w odpowiednim momencie.
 
Miłe to nie było.. i jednak bolało podczas zakładania [emoji58] ale na szczęście sprawnie poszło i ulga przyszła szybko [emoji6]
Mały człowiek za to ma się świetnie i to jest najważniejsze [emoji4] tętno prawidłowe, wielkość główki, brzuszka i nogi jak na 28 tc. Waga 1280g- też jak 28 tc (ja w 27 obecnie jestem) także u mnie z kolei w drugą stronę.. ;) Ale to chłopak, więc może dlatego ;) [emoji65]
Ja też niby w 27 (dokładnie 26+4) a Ty jak ?
O to świernie że dobrze Kochana , prawie 0.5kg więcej niż moja laleczka [emoji7]
Ale nie stresuje się! Dzisiaj rozmawiałam z mamą i ja się urodziłam w terminie i miałam 3kg i 57cm to widocznie młoda idzie na taki sam wynik [emoji16]
 
Jakie badania musisz porobić ?


Badaniami się nie martwię bo mogę je zrobić wcześniej. No chyba że one źle wyjdą to już wgl będzie lipa. Na wizycie miałam zrobić cytologie, wymaz, HIV, Rubella, toxo,abty hcv, antyhbc,vdrl wszystkie te miałam zrobić na wizycie w 9dc bo babeczka mówiła że spokojnie wyniki praktycznie od zaraz są
 
Badaniami się nie martwię bo mogę je zrobić wcześniej. No chyba że one źle wyjdą to już wgl będzie lipa. Na wizycie miałam zrobić cytologie, wymaz, HIV, Rubella, toxo,abty hcv, antyhbc,vdrl wszystkie te miałam zrobić na wizycie w 9dc bo babeczka mówiła że spokojnie wyniki praktycznie od zaraz są
Aa to cała wirusologie, myślałam że hormony. Ale cytologia na milion procent nie jest na już Kochana . Czeka się na nawet i 2tygodnie .
 
Aa to cała wirusologie, myślałam że hormony. Ale cytologia na milion procent nie jest na już Kochana . Czeka się na nawet i 2tygodnie .

Masakra teraz to już wszystko się zawaliło :( bd musiała jechać w sobotę i ustalić wszystko z tą babką ale wcześniej mnie zapewniała że wszystkie wyniki dostanę od ręki
 
Ja też niby w 27 (dokładnie 26+4) a Ty jak ?
O to świernie że dobrze Kochana , prawie 0.5kg więcej niż moja laleczka [emoji7]
Ale nie stresuje się! Dzisiaj rozmawiałam z mamą i ja się urodziłam w terminie i miałam 3kg i 57cm to widocznie młoda idzie na taki sam wynik [emoji16]
Myślę, że lepiej mniej i aby miało te 3 kg niż np rodzić 5 kilowe dziecko [emoji51] Także dobrze, że się nie stresujesz i wszystko będzie dobrze [emoji4]
A ja przecież równy tydzień przed Tobą jestem i dokładnie to 27+4 hehe ;)
 
reklama
Mam tak samo ze mój chłopak jest większy niż powinien na swój tydzień [emoji5]
Imię juz macie?
Czyli coś w tym jest ;) chłopaki chcą wyprzedzić naturę [emoji14]
Imię raczej mamy, u męża w rodzinie tradycja taka, że pierwszy mężczyzna w rodzie to Jan (chociaż mój mąż Jan ma na drugie czyli trochę zachwiana ta tradycja), ale bardzo mu zależy... Bo to po dziadku i dziadek na pewno byłby przeszczęśliwy też. A ja w sumie nie mam żadnej alternatywy ani swojego konkretnego typu jakoś, więc chyba się zgodzę ;) Jedyne co mnie hamuje chwilami to tylko to, że mnóstwo teraz powrotów do tych starych imion jest.. Ale imię samo w sobie podoba mi się, więc raczej zostanie Jasiek ;) A jak u Was? :)
 
Do góry