reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Myślę, że lepiej mniej i aby miało te 3 kg niż np rodzić 5 kilowe dziecko [emoji51] Także dobrze, że się nie stresujesz i wszystko będzie dobrze [emoji4]
A ja przecież równy tydzień przed Tobą jestem i dokładnie to 27+4 hehe ;)
No właśnie właśnie to jesteś Moja Droga w 28 tygodniu już [emoji16]
Przynajmniej mi tak gin liczy i wpisuje . Ja mam 26+4 to jestem w 27tc, a w niedziele skończę pełne 27 tygodni [emoji6]
 
reklama
Jak się nie da? Dostajesz zastrzyk wcześniej jajeczko dojrzewa i pęka... Pytanie czy warto? Trzymaj się kochana na ten cud warto czekać.
A moja małpa nie chce wg przyjść powinna być jutro a nawet nie mam objawów zbliżania się i pewnie dostawę w piątek wieczorem i będzie po wszystkim bo badan nie zrobi
 
Hej dziewczyny a u mnie się zesra...o trochę bo jednak @ do mnie przylazła, dwa dni za wcześnie :( Teraz myślę co zrobić z tym fantem bo wizytę miałam na 27 wtedy byłby 9dc a teraz o dwa dni później będzie 11 i raczej za późno na badania a za wcześnie na iui przeważnie owu mam w 12dc a to niedziela mi wypada i co teraz? Klinika w niedzielę nieczynna :( Badania to spoko mogę porobić wcześniej w tygodniu ale owulacji przyspieszyć bądź opóźnić się nie da. Nie wiem co mam teraz zrobić :(
Dzwoń do lekarza napewno coś wymyśli i będziesz spokojna
 
Masakra teraz to już wszystko się zawaliło :( bd musiała jechać w sobotę i ustalić wszystko z tą babką ale wcześniej mnie zapewniała że wszystkie wyniki dostanę od ręki
Kurczę no nie chce Cię wprowadzić w błąd, może akurat robią na miejscu, ale nigdy się z tym nie spotkałam , zawsze na cytologię czekałam do 2tyg, zwykle po tygodniu już był wynik. Jedz i pogadaj [emoji6]
 
U mnie wpisują właśnie skończone tygodnie [emoji4] więc co lekarz to ma chyba swoją metodę na to [emoji6]
O to popatrz , mi nawet apka pokazuje 27 [emoji16] zresztą co za różnica, wyklują się i tak jak będą miały ochotę te nasze stworki [emoji16] to Ty już za parę dni zaczynasz III trymest! OMG i kiedy to tak poleciało ?
A @HiperNova to się za chwilę rozpakowuje [emoji16]
 
Ja też niby w 27 (dokładnie 26+4) a Ty jak ?
O to świernie że dobrze Kochana , prawie 0.5kg więcej niż moja laleczka [emoji7]
Ale nie stresuje się! Dzisiaj rozmawiałam z mamą i ja się urodziłam w terminie i miałam 3kg i 57cm to widocznie młoda idzie na taki sam wynik [emoji16]
To byłaś długańska...
 
Masakra teraz to już wszystko się zawaliło :( bd musiała jechać w sobotę i ustalić wszystko z tą babką ale wcześniej mnie zapewniała że wszystkie wyniki dostanę od ręki
A poprzednią cytologię z kiedy masz? One są z reguły długo ważne, a dla nich ważniejsze będzie tylko czy nie ma stanu zapalnego a to od ręki sobie zobaczą...
 
reklama
O to popatrz , mi nawet apka pokazuje 27 [emoji16] zresztą co za różnica, wyklują się i tak jak będą miały ochotę te nasze stworki [emoji16] to Ty już za parę dni zaczynasz III trymest! OMG i kiedy to tak poleciało ?
A @HiperNova to się za chwilę rozpakowuje [emoji16]
Niom czas leci... dzidzie rosną, szafki powypychane ciuszkami, tylko mi się ciągle wydaje że jeszcze tak daleko i wszystko zdążę...
 
Do góry