reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzoannna @ powinnam dostać 19 czyli w piątek, wizytę u lekarza mam na 27 byłby to mój 9dc na wizycie mieliśmy z moim P. dokończyć pozostałe badania i wtedy po podglądzie gin by wyznaczył termin. Myślę że byłby to 30/31 ale wszystko zależy od tego kiedy @ przyjdzie.

Reqiem Dziękuję bardzo :) Klinika Artemida Olsztyn
 
reklama
16.10: @agatgagat - wizyta, @reqiem - wizyta
18.10: @anolianna - wizyta u gin
19.10: @redferrari - USG 3/4D
23.10 Dzoannna USG przed IUI
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
03.11: @redferrari - wizyta u gin
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]


Ktoś jeszcze do kalendarza?

Dziewczyny dzis macie wizyty[emoji3]
Czekamy na informacje jak dzidzie się mają[emoji847]
Powodzenia❣️
 
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Redferrari widzę po suwaczku że jest dzidzia w drodzę więc wielkie gratki :) jednak iui u Ciebie się nie powiodło tylko ivf rozumiem?

Agawid bardzo współczuję i mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i wszystko będzie dobrze. Zdrówka :*

Dziewczyny czy któraś z Was miała inseminację z jednym drożnym jajowodem? Bo ja mam lewy częściowo przytkany, prawy ok ale jednak czekałam na ten miesiąc by owulka była z tego drożnego. Bd podchodzić na naturalnym cyklu bez stymulacji i nie wiem czy są jakieś szanse ale mimo to spróbuję. Czy jeśli się podchodzi na naturalnej owulacji też dostaje się zastrzyk na pęknięcie wcześniej czy nie?
Miło że jesteś u nas w grupie. Pozdrawiam
 
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :)

Redferrari widzę po suwaczku że jest dzidzia w drodzę więc wielkie gratki :) jednak iui u Ciebie się nie powiodło tylko ivf rozumiem?

Agawid bardzo współczuję i mam nadzieję że szybko dojdziesz do siebie i wszystko będzie dobrze. Zdrówka :*

Dziewczyny czy któraś z Was miała inseminację z jednym drożnym jajowodem? Bo ja mam lewy częściowo przytkany, prawy ok ale jednak czekałam na ten miesiąc by owulka była z tego drożnego. Bd podchodzić na naturalnym cyklu bez stymulacji i nie wiem czy są jakieś szanse ale mimo to spróbuję. Czy jeśli się podchodzi na naturalnej owulacji też dostaje się zastrzyk na pęknięcie wcześniej czy nie?
Powodzenia na iui. Nie boli i nie ma się czego bać. Przed zabiegiem zrelaksuj się a fasOlka na pewno się przyjmie
 
16.10: @agatgagat - wizyta, @reqiem - wizyta
18.10: @anolianna - wizyta u gin
19.10: @redferrari - USG 3/4D
23.10 Dzoannna USG przed IUI
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
03.11: @redferrari - wizyta u gin
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]


Ktoś jeszcze do kalendarza?

Dziewczyny dzis macie wizyty[emoji3]
Czekamy na informacje jak dzidzie się mają[emoji847]
Powodzenia❣️
Mnie można dopisać ze smutnymi wiesciami.
pazdziernik/ listopad antykoncepcja po peknieciu torbieli...
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy lepiej jest robić iui na pękniętym czy nie pękniętym pęcherzyku? Czy to wgl ma znaczenie i jak lekarze do tego podchodzą?
 
reklama
Do góry