reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No kazali mi brać ten acard tylko...w sumie zaczęłam go brać ba własna rękę jeszcze przed trzecim poronieniem, dopiero potem się obudzili żeby to brać. Tak czytam o tym i generalnie trombofilia jest bardzo niebezpieczna. No nic, dopytam na następnej wizycie
 
No kazali mi brać ten acard tylko...w sumie zaczęłam go brać ba własna rękę jeszcze przed trzecim poronieniem, dopiero potem się obudzili żeby to brać. Tak czytam o tym i generalnie trombofilia jest bardzo niebezpieczna. No nic, dopytam na następnej wizycie

Powodzenia!!!
Trzymam kciuki za Ciebie!!
Przynajmniej wiesz, ze mozesz zajsc w ciaze...
Ale wspolczuje Ci serdecznie mimo wszystko[emoji8]
 
Byłam u niego na dwóch wizytach i rozpisał mi caaaały ogromny plan działania co robimy, no ale tak jak mówię udało mi się zajść naturalne jak czekam na @ żeby zacząć badania [emoji4] ale zrobił mi na pierwszej wizycie posiewy pochwy , szyjki , wypisał skierowania na badania to co mógł na NFZ. Badanie też mi zrobił ginekologiczne jak nikt inny. Wszystko dokładnie i palcami i wziernikiem . Serio poczułam się zaopiekowania . Jedynie nie ma aparatu USG.. Tzn jest, ale jak mówił sam go przywiózł w 88 roku [emoji23]i pokazuje wszystko ale nie to co trzeba [emoji16] i nie może się doprosić nowego. I na USG zaprasza do siebie do gabinetu, ale płacisz tylko 50zl czyli połowę [emoji4]
Właśnie byłam u niego na takim USG kontrolnym bo chciał zobaczyć jak wyglądaja jajniki i macica i akurat miałam dni płodne i życzył przyjemnego wieczoru [emoji4] nawet mam zdjęcie pęcherzyka z którego niespodziewanie powstała moja córeczka [emoji16] a była to zwykła wizyta na naturalnym cyklu a nie monitoring. Śmieje się że tyłu lekarzy oblecialam i takie cuda na kiju, a ten dotknął magiczna ręką i w ciążę zaszłam [emoji16][emoji16] przyjmuje w środy i piątki w szpitalu i nie trzeba się umawiac, po prostu się idzie i ustawia w kolejce. Swoje trzeba odczekać no bardzo długo przyjmuje ale warto [emoji4]
Tak ja jestem że Śląska , do Bytomia mam 30km.
Super że tak się złożyło i nie trzeba było planu działania wykonywać życie robi nam niespodzianki czasem ja teraz zaczelam leczenie na Śląsku ale w Gymcentrum.
 
reklama
Walczymy o swój cud :

11.09: @mstar - monitoring cyklu

12.09: @zuzik85 - wizytau gin
15.09: @agawid - testowanie !!!
16.09: @mstar - przyjęcie na oddział w celu diagnostyki
18.09: @redferrari - połówkowe, @nuna85 - testowanie !!! @LolaLolina - testowanie!!!
20.09: @agatgagat - wizyta u gin
24.09: @zuzik85 - wizyta u gin, @Dzoannna - monitoring przed IUI
25.09: @reqiem - wizyta u gin
04.10: @anolianna - badanie 3/4D maluszka
09.10: @zuzik85 - Termin Porodu![emoji64][emoji64]
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki[emoji295]
 
Ostatnia edycja:
Do góry