reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Też tak słyszałam od znajomej że jest dobry. A ty jesteś ze Śląska i chodzilas moze do niego czy tylko z opowieści??
Byłam u niego na dwóch wizytach i rozpisał mi caaaały ogromny plan działania co robimy, no ale tak jak mówię udało mi się zajść naturalne jak czekam na @ żeby zacząć badania [emoji4] ale zrobił mi na pierwszej wizycie posiewy pochwy , szyjki , wypisał skierowania na badania to co mógł na NFZ. Badanie też mi zrobił ginekologiczne jak nikt inny. Wszystko dokładnie i palcami i wziernikiem . Serio poczułam się zaopiekowania . Jedynie nie ma aparatu USG.. Tzn jest, ale jak mówił sam go przywiózł w 88 roku [emoji23]i pokazuje wszystko ale nie to co trzeba [emoji16] i nie może się doprosić nowego. I na USG zaprasza do siebie do gabinetu, ale płacisz tylko 50zl czyli połowę [emoji4]
Właśnie byłam u niego na takim USG kontrolnym bo chciał zobaczyć jak wyglądaja jajniki i macica i akurat miałam dni płodne i życzył przyjemnego wieczoru [emoji4] nawet mam zdjęcie pęcherzyka z którego niespodziewanie powstała moja córeczka [emoji16] a była to zwykła wizyta na naturalnym cyklu a nie monitoring. Śmieje się że tyłu lekarzy oblecialam i takie cuda na kiju, a ten dotknął magiczna ręką i w ciążę zaszłam [emoji16][emoji16] przyjmuje w środy i piątki w szpitalu i nie trzeba się umawiac, po prostu się idzie i ustawia w kolejce. Swoje trzeba odczekać no bardzo długo przyjmuje ale warto [emoji4]
Tak ja jestem że Śląska , do Bytomia mam 30km.
 
reklama
Byłam u niego na dwóch wizytach i rozpisał mi caaaały ogromny plan działania co robimy, no ale tak jak mówię udało mi się zajść naturalne jak czekam na @ żeby zacząć badania [emoji4] ale zrobił mi na pierwszej wizycie posiewy pochwy , szyjki , wypisał skierowania na badania to co mógł na NFZ. Badanie też mi zrobił ginekologiczne jak nikt inny. Wszystko dokładnie i palcami i wziernikiem . Serio poczułam się zaopiekowania . Jedynie nie ma aparatu USG.. Tzn jest, ale jak mówił sam go przywiózł w 88 roku [emoji23]i pokazuje wszystko ale nie to co trzeba [emoji16] i nie może się doprosić nowego. I na USG zaprasza do siebie do gabinetu, ale płacisz tylko 50zl czyli połowę [emoji4]
Właśnie byłam u niego na takim USG kontrolnym bo chciał zobaczyć jak wyglądaja jajniki i macica i akurat miałam dni płodne i życzył przyjemnego wieczoru [emoji4] nawet mam zdjęcie pęcherzyka z którego niespodziewanie powstała moja córeczka [emoji16] a była to zwykła wizyta na naturalnym cyklu a nie monitoring. Śmieje się że tyłu lekarzy oblecialam i takie cuda na kiju, a ten dotknął magiczna ręką i w ciążę zaszłam [emoji16][emoji16] przyjmuje w środy i piątki w szpitalu i nie trzeba się umawiac, po prostu się idzie i ustawia w kolejce. Swoje trzeba odczekać no bardzo długo przyjmuje ale warto [emoji4]
Tak ja jestem że Śląska , do Bytomia mam 30km.

Reeety[emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
Tez bym chciala takiego lekarza...[emoji172]
Choc moj tez spoko tyle ze prywatnie.
 
A dostałaś coś na to Endo? Troszkę male. Który masz dc?

Dziś jest 22 dzień cyklu... tu nie dają nic na endo. Ciesze się ze mam utrogestan po iui i mogę go brać po pozytywnym tescie.
Nigdy nie musiałam problemu z endo pochrzaniło się po poronieniu. Zawsze gdy zaczynało coś rosnąć to endo ok 8mm było a gdy 2 pecherzyki były to ok 10mm
 
Byłam u niego na dwóch wizytach i rozpisał mi caaaały ogromny plan działania co robimy, no ale tak jak mówię udało mi się zajść naturalne jak czekam na @ żeby zacząć badania [emoji4] ale zrobił mi na pierwszej wizycie posiewy pochwy , szyjki , wypisał skierowania na badania to co mógł na NFZ. Badanie też mi zrobił ginekologiczne jak nikt inny. Wszystko dokładnie i palcami i wziernikiem . Serio poczułam się zaopiekowania . Jedynie nie ma aparatu USG.. Tzn jest, ale jak mówił sam go przywiózł w 88 roku [emoji23]i pokazuje wszystko ale nie to co trzeba [emoji16] i nie może się doprosić nowego. I na USG zaprasza do siebie do gabinetu, ale płacisz tylko 50zl czyli połowę [emoji4]
Właśnie byłam u niego na takim USG kontrolnym bo chciał zobaczyć jak wyglądaja jajniki i macica i akurat miałam dni płodne i życzył przyjemnego wieczoru [emoji4] nawet mam zdjęcie pęcherzyka z którego niespodziewanie powstała moja córeczka [emoji16] a była to zwykła wizyta na naturalnym cyklu a nie monitoring. Śmieje się że tyłu lekarzy oblecialam i takie cuda na kiju, a ten dotknął magiczna ręką i w ciążę zaszłam [emoji16][emoji16] przyjmuje w środy i piątki w szpitalu i nie trzeba się umawiac, po prostu się idzie i ustawia w kolejce. Swoje trzeba odczekać no bardzo długo przyjmuje ale warto [emoji4]
Tak ja jestem że Śląska , do Bytomia mam 30km.

Moze Cie poprostu uspokoil...[emoji6]
 
Dzoana a czemu teraz bez lametty ?

Dziwne bylo dla lekarza, ze bez lametty endometrium bylo dobre (w kazdym razie bylo wieksze, na naturalnych cyklach mialam 10 mm lub 12 mm nawet w okolicach owulacji). A z lametta nie roslo. Chociaz lametta nie wplywa na Endometrium - tak powiedzial. Dodatkowo na prawym jakniku zostala torbiel z cialka zoltego ktora powinna sie wchlonac na naturalnym cyklu.
A u Ciebie endometrium ok??
 
Dziś jest 22 dzień cyklu... tu nie dają nic na endo. Ciesze się ze mam utrogestan po iui i mogę go brać po pozytywnym tescie.
Nigdy nie musiałam problemu z endo pochrzaniło się po poronieniu. Zawsze gdy zaczynało coś rosnąć to endo ok 8mm było a gdy 2 pecherzyki były to ok 10mm

Ja czytalam artykul a badaniach ktore mowia o tym ze aspiryna u kobiet po poronieniu podnosi wskazniki kolejnych pozytywnych ciaz. Ona poprawia ukrwienie endometrium (ale nie grubosc). Pisali o dawce 75 mg na dobe.
Porozmawiaj moze z lekarzem o tym...?
 
reklama
Do góry