reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ale w szpitalu też profilaktycznie czy coś się stało ?
Wczoraj miałam wizytę i dr dala mi skierowanie na profilaktyczne podanie maluchom sterydow na rozwój płuc. Podobno przy bliźniakach taka jest procedura. To w razie gdyby maluchy zaczęły sie pchać na świat.
Ale nie sądzę, zbadali mi szyjke i ma 42mm wiec bardzo dużo. :)
Poza tym biorę kroplówki nawadniające i magnez na skurcze.
Teoretycznie do końca tygodnia powinnam być w domu :)
 
reklama
Wczoraj miałam wizytę i dr dala mi skierowanie na profilaktyczne podanie maluchom sterydow na rozwój płuc. Podobno przy bliźniakach taka jest procedura. To w razie gdyby maluchy zaczęły sie pchać na świat.
Ale nie sądzę, zbadali mi szyjke i ma 42mm wiec bardzo dużo. :)
Poza tym biorę kroplówki nawadniające i magnez na skurcze.
Teoretycznie do końca tygodnia powinnam być w domu :)
A no to uff bo sie wystaraszyłam !
 
Wczoraj miałam wizytę i dr dala mi skierowanie na profilaktyczne podanie maluchom sterydow na rozwój płuc. Podobno przy bliźniakach taka jest procedura. To w razie gdyby maluchy zaczęły sie pchać na świat.
Ale nie sądzę, zbadali mi szyjke i ma 42mm wiec bardzo dużo. :)
Poza tym biorę kroplówki nawadniające i magnez na skurcze.
Teoretycznie do końca tygodnia powinnam być w domu :)

Jej juz niedlugo bedzies miala maluszki na swiecie!
Trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie i w jak najlepszym momencie[emoji1303][emoji1303][emoji1303]
 
My też czekamy na IP z małą. Byłyśmy rano u pediatry bo dalej żółta strasznie i dostałyśmy skierowanie do szpitala. Szmery w serduszku dalej slychac, zrobili nam RTG i USG brzuszka, po fali małej krew i czekamy czy nas przyjmą czy wyślą do domu. Masakra mąż poszedł na pobieranie krwi bo ja bym nie dała rady. Wrócił ze łzami w oczach. Misia teraz sobie śpi na mnie. Straszne to wszystko, drżałam w ciąży, teraz to się trzęsę o ta malutka istotkę. Zuzik Kochana trzymam kciuki żeby maluchy chociaż do terminu CC dotrwały. Wysyłam pozytywne fluidy [emoji4]

Maly czlowieczek tez jest silny a o wiele szybciej sie regeneruje. Wszystko minie ❣️ale podobno jak sie zostaje mama to boi sie o dzieciatko juz zawsze i to normalne[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Maly czlowieczek tez jest silny a o wiele szybciej sie regeneruje. Wszystko minie [emoji873]️ale podobno jak sie zostaje mama to boi sie o dzieciatko juz zawsze i to normalne[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
No to wchodzi w życie jak tylko znajdziesz w ciaze. Najpierw czy beta rośnie, potem czy jest pęcherzyk , potem serduszko , potem żeby nie było plamien, przed każda wizyta strach czy jest ok, potem prenatalne czy nie ma wad , jak się czuje ruchy czy nie za słabo i o dziwo czy nie za mocno .. potem czy połówkowe dobrze i taka niekończąca się opowieść [emoji23][emoji23]
 
No to wchodzi w życie jak tylko znajdziesz w ciaze. Najpierw czy beta rośnie, potem czy jest pęcherzyk , potem serduszko , potem żeby nie było plamien, przed każda wizyta strach czy jest ok, potem prenatalne czy nie ma wad , jak się czuje ruchy czy nie za słabo i o dziwo czy nie za mocno .. potem czy połówkowe dobrze i taka niekończąca się opowieść [emoji23][emoji23]
A to wszystko dopiero początek...;)
Oj mam nadzieję dotrwac tych zmartwien[emoji23]
Moze do tego czasu zahartuję się juz w tych troskach razem z Wami[emoji5]
 
Hmm ja niestety obecnie w Poznaniu mieszka:( moze ktos tu jest z POZ ?
Ale dzieki[emoji3] szkoda ze nie moge skorzystac..

Parę dni zaległości i zaczynam nadrabiać. Ja jestem spod Poznania. Leczyliśmy się u doktora Jedrzejczaka. Pierwszy miesiąc mojej diagnostyki odrazu leczenie i pierwsza iui i ciąża :) polecam tego lekarza;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochana trzymajcie sie. Lepiej być pod stałą opieką.
Bądźcie dzielne [emoji173] [emoji173] [emoji173]
I zostawili nas na solarium. Bilirubina 16 więc zostawili w szpitalu. No mam chociaż nadzieję, że tylko parę dni i ta moja niunia szybko wróci do siebie. Dokarmianie nam wlaczyli bo mała za mało waży [emoji45] a ja mam za mało pokarmu niestety.
 
Do góry