reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tak, tak... u mnie 1dc. Nie jestem chora na szczęście, ale pierwsze dni @ dla mnie są zawsze bolesne.
Dzoana a Ty kiedy się małpy spodziewasz?

No to trzymaj sie dzielnie[emoji8]
Ja dzis mam 27 dc i juz jakies nitki krwi widze a wczoraj odstawilam Duphaston a ze cykle mam zawsze nieregularne to nie wiem kiedy sie spodziewac... bede czekac jak zwykle... jak nic sie nie zmieni to umowie sie do gina pod koniec tygodnia... jedna wielka zagadka... wiem ze Cie to nie pocieszy ale wolalabym miec jutro okres... przynajmniej wiedzialabym ze cykl dziala...
 
Sosenka Ty mozesz zaczac planowac kolejny cykl - nowa szansa[emoji1320][emoji1320][emoji1320]

No a ja teoretycznie jesli w sobote lub niedziele byla owulacja tego jednego jaja (IUI w sobote 2 tyg temu) to moze jutro bedzie okres albo pojutrze. Chyba ze dwa jaja pekly w pon lub pozniej, (w poniedzialek byly na usg) albo nie pekly wcale to troche pozniej.
Sama widzisz... [emoji51]
 
No to miłego dnia dziewczyny!!!
Ja dzis bez zadnych objawow dostalam @ wiec jade na wizyte kontrolna do gina.
Pomyslnosci dla Was i duzo slonca[emoji295]️[emoji295]️[emoji295]️
 
10 09:
@zuzik85 - wizyta u gin,
@moon333 - monitoring po IUI
@Artemida90
- podglądanie jajek

11.09: @mstar - monitoring cyklu
12.09: @zuzik85 - wizytau gin
15.09: @agawid - testowanie !!!
16.09: @mstar - przyjęcie na oddział w celu diagnostyki
18.09: @redferrari - połówkowe, @nuna85 - testowanie !!! @LolaLolina - testowanie!!!
20.09: @agatgagat - wizyta u gin
24.09: @zuzik85 - wizyta u gin
25.09: @reqiem - wizyta u gin
04.10: @anolianna - badanie 3/4D maluszka
09.10: @zuzik85 - Termin Porodu![emoji64][emoji64]
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki[emoji295]
 
reklama
Do góry