reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mam newsy po monitoringu: są jajeczka 12 mm i 14 mm. W sobote IUI, mam przyjść z pregnylem - nie podawać go wcześniej. Niestety endometrium tylko 5 :(
25.08 IUI. Pytanie czy przy takim endo na 2 dni przed są w ogóle szanse?
Podreperuj je, w dwa dni można spokojnie kilka mm uzyskać. Nie dał Ci tego leku na endo? Estrofem tak? Poprawcie mnie bo ja go nie miałam.
W każdym razie:
Kieliszek lub dwa czerwonego najlepiej wytrawnego winka wieczorem
Orzechy najlepiej brazijskie ale wszyskie są ok
Migdały
Ryby
Pestki dyni i słonecznika
Suszone morele
Awokado (@zuzik85 jakiś koktajl z niego polecała)
Buraki

Wcinaj przez dwa dni te produkty i na pewno skoczy troche [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
23.08: @agatgagat - wizyta u gin, @Dzoannna - monitoring cyklu
24.08: @zuzik85 - wizyta u gin, @moon333 - testowanie! [emoji110][emoji110][emoji110], @redferrari wizyta u gin
25.08: @Mmmartolcia31 - IUI!!! [emoji110][emoji110][emoji110], @Dzoannna - IUI!!! [emoji110][emoji110][emoji110]
27.08: @reqiem - wizyta u gin, @zuzik85 wizyta u gin
30.08: @nuna85 - monitoring cyklu, @Artemida90 - monitoring cyklu.
31.08: @Evelevel - wizyta u gin
Sierpień - @agawid - starania naturalne
06.09: @Evelevel - Termin Porodu! [emoji64], @anolianna - wizyta u gin
25.09: @redferrari - połówkowe
24.10: @zuzik85 - Termin Porodu! [emoji64][emoji64]
26.10: @HiperNova - Termin Porodu! [emoji64]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
16.12: @anolianna - Termin Porodu! [emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu! [emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu! [emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu! [emoji64]

Ktoś jeszcze do kalendarza?

Miłego dnia dziewczynki [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
 
A wiec dziewczyny jednak znam swoj organizm bardzo dobrze :no2: z iui nici okres sie juz zaczyna :realmad::hmm: co dalej nie wiem moja Pani doktor na urlopie do 4 września wiec sie nie wstrzelimy :( takze koncowka urlopu bardzo placzliwa...
Przykro mi [emoji853][emoji853][emoji853] odpocznij cykl i od kolejnego ruszaj do walki!
 
A wiec dziewczyny jednak znam swoj organizm bardzo dobrze :no2: z iui nici okres sie juz zaczyna :realmad::hmm: co dalej nie wiem moja Pani doktor na urlopie do 4 września wiec sie nie wstrzelimy :( takze koncowka urlopu bardzo placzliwa...
Trzymaj się! Wiem, że to mało pocieszające ale większość z nas przez to przechodziła.. Nieliczne szczęściary zaskakiwały przy pierwszym podejściu..;) Myśl o tym, że właśnie zaczyna się nowy cykl, a nowy cykl to nowa szansa na powodzenie [emoji256] Nie łam się więc, po każdej burzy kiedyś wychodzi słońce...[emoji295] [emoji4]
 
Podreperuj je, w dwa dni można spokojnie kilka mm uzyskać. Nie dał Ci tego leku na endo? Estrofem tak? Poprawcie mnie bo ja go nie miałam.
W każdym razie:
Kieliszek lub dwa czerwonego najlepiej wytrawnego winka wieczorem
Orzechy najlepiej brazijskie ale wszyskie są ok
Migdały
Ryby
Pestki dyni i słonecznika
Suszone morele
Awokado (@zuzik85 jakiś koktajl z niego polecała)
Buraki

Wcinaj przez dwa dni te produkty i na pewno skoczy troche [emoji4][emoji4][emoji4]

Leku nie dostałam, ale zakupiłam paczkę orzechów włoskich. Z dyni i słonecznika jem codziennie.
Dzięki bardzo za pomoc!![emoji3]
 
No to zaczynam kolejne podejście. Dzisiaj 5 dzień cyklu, wczoraj byłam u gine, wykluczył torbiele. Endo w porządku, jajeczka również. Od dzisiaj do poniedziałku przepisał mi dawkę closti- 1 tabletka dziennie (boję się, ze to mało). Wizyta monitorująca 03.09. Dawca już wybrany. Teraz skupiam się na diecie, uff
 
Trzymaj się! Wiem, że to mało pocieszające ale większość z nas przez to przechodziła.. Nieliczne szczęściary zaskakiwały przy pierwszym podejściu..;) Myśl o tym, że właśnie zaczyna się nowy cykl, a nowy cykl to nowa szansa na powodzenie [emoji256] Nie łam się więc, po każdej burzy kiedyś wychodzi słońce...[emoji295] [emoji4]

Kochana to nie pierwsze podejscie tylko 3 kolejne moze sie znowu o miesiac przesunac bo moja gin na urlopie.. a tu czas nagli miałam zmieniac prace a mam 3 miesiace wypowiedzenia i to tez sie przez to wszystko sie przesuwa... juz mam dosyc.. trzeba pomyslec czy rzucic starania w choler... i zmienic prace ale jak patrze na corke ktora wchodzi w każdy wozek i szuka dzieciakow do zabawy to serce peka... za,trudne to wszystko...
 
reklama
Kochana to nie pierwsze podejscie tylko 3 kolejne moze sie znowu o miesiac przesunac bo moja gin na urlopie.. a tu czas nagli miałam zmieniac prace a mam 3 miesiace wypowiedzenia i to tez sie przez to wszystko sie przesuwa... juz mam dosyc.. trzeba pomyslec czy rzucic starania w choler... i zmienic prace ale jak patrze na corke ktora wchodzi w każdy wozek i szuka dzieciakow do zabawy to serce peka... za,trudne to wszystko...
Przepraszam, nie pamiętałam, że to trzecie podejście było... Może zmiana pracy i środowiska to dobry pomysł [emoji6] oddalą Twoje myśli od niepowodzeń, skupisz się na nowościach. Ja też tak zrobiłam i w międzyczasie ciągłe próby. W końcu się udało i Tobie też się uda! [emoji8]
 
Do góry